Fernando a plecat de la nebuni pe propria răspundere

Fernando a fost internat aproape două săptămâni la Secţia de Psihiatrie a Spitalului Municipal din Caransebeş, însă acum se simte ceva mai bine şi a cerut, zilele trecute, pe semnătură, să fie lăsat acasă.

  • Fernando de la Caransebeş (21 de ani), fericit, la începutul acestui an, alături de logodnica lui, Nicoleta

Deşi a părăsit spitalul, manelistul Fernando de la Caransebeş mai are de urmat tratament trei zile şi s-a angajat în faţa medicilor că îl va respecta şi că îşi va schimba stilul de viaţă, care se pare că l-a adus la balamuc. Timp de trei săptămâni, el va face o pauză artistică, la recomandarea doctorilor care l-au tratat.

Vrea să filmeze un videoclip

Conştiincios, Fernando spune că va face exact aşa cum i-au prescris medicii, pentru că vrea să revină în forţă şi să scoată piese noi. “După ce mă pun pe picioare, mă voi apuca serios de compus”, ne-a declarat manelistul în vârstă de 21 de ani. Ba, mai mult, în planurile sale intră şi un videoclip, fiindcă are în minte un hit serios, cu care vrea să cucerească la vară Litoralul.

Votează articolul!

Citeşte şi:

micapublicitate.ro
 
ziare powered by Distinct New Media