• TVR 1 TVR 1
    • 09.00
      Legendele palatului: negustorul Lim Sang-ok
    • 09.40
      Legendele palatului: negustorul Lim Sang-ok
    • 10.20
      Oameni care au schimbat Lumea
    • 10.30
      Ora Regelui
    • 11.30
      Profesioniştii...
    • 12.30
      În grădina Danei
    • 13.00
      Germana...la 1
    • 14.00
      Telejurnal
    • 14.55
      Clubul celor care muncesc în România
    • 15.00
      Teleshopping
    • 15.30
      Maghiara de pe unu
    • 16.50
      Vreau să fiu sănătos
    • 17.25
      Legendele palatului: Regele Geunchogo
    • 18.05
      Legendele palatului: Regele Geunchogo
    • 18.45
      Clubul celor care muncesc în România
    • 18.50
      Întrebări şi răspunderi
    • 19.45
      Sport
    • 20.00
      Telejurnal
    • 20.55
      Clubul celor care muncesc în România
    • 21.00
      Distractis - Distilat de comedie
    • 22.00
      Şerif în Arizona
    • 22.30
      Biziday
    • 23.20
      Oameni care au schimbat Lumea
    • 23.30
      Maşini, teste şi verdicte
    • 00.10
      Cofeină
    • 01.45
      Oameni care au schimbat Lumea
    • 01.55
      Întrebări şi răspunderi
    • 02.45
      Vreau să fiu sănătos
    • 03.10
      Sport
    • 03.25
      Telejurnal
    • 04.15
      Legendele palatului: negustorul Lim Sang-ok
    • 04.50
      Legendele palatului: negustorul Lim Sang-ok
    • 05.25
      Imnul României
    • 05.30
      Metropole
    • 06.00
      Telejurnal Matinal
  • TVR 2 TVR 2
    • 07.00
      Poate nu ştiai
    • 07.15
      Teleshopping
    • 07.40
      Legendele palatului: Tărâmul dintre vânturi
    • 08.20
      Legendele palatului: Tărâmul dintre vânturi
    • 09.00
      Madagascar şi febra safirului
    • 10.10
      În curtea bunicilor
    • 12.00
      Lumea azi
    • 12.30
      Natură şi sănătate
    • 13.00
      Concertele Festivalului George Enescu
    • 14.00
      Teleshopping
    • 14.20
      5 minute de istorie
    • 14.30
      Cultura minorităţilor
    • 15.00
      Academicienii
    • 16.00
      Cercul vieţii
    • 17.00
      Deportaţii
    • 18.00
      Festivalul de film Portocala de aur - Antalya
    • 18.30
      Telejurnal
    • 19.00
      Handbal masculin: Croaţia - Belarus
    • 20.30
      Teatru: Zi că-ţi place
    • 21.50
      Poate nu ştiai
    • 22.00
      Ora de ştiri
    • 23.10
      Filmul de artă: Hotel Rwanda
    • 01.20
      Concertele Festivalului George Enescu
    • 02.10
      Madagascar şi febra safirului
    • 03.05
      Deportaţii
    • 03.55
      Cap compas
    • 04.25
      Festivalul de Film Istoric - Râşnov 2013
    • 05.20
      Mesager
    • 06.00
      Ora de ştiri
  • Antena 2 Antena 2
    • 08.00
      Teleshopping
    • 08.15
      Wonder Life
    • 09.00
      Star Matinal
    • 12.00
      Star Magazin
    • 14.00
      Necenzurat
    • 16.00
      Star Magazin
    • 16.45
      Teleshopping
    • 17.00
      Dosarele VIP
    • 19.00
      Răi, da\' buni!
    • 21.00
      Star news
    • 21.30
      Agentul VIP
    • 23.45
      Star news
    • 00.00
      Necenzurat
    • 02.00
      Star Magazin
    • 03.30
      Agentul VIP
    • 05.30
      Star Magazin
    • 06.15
      Star news
    • 06.45
      Răi, da\' buni!
  • B1 TV B1 TV
    • 07.00
      Ştirile dimineţii
    • 07.55
      Business B1 la zi
    • 08.00
      Ştirile dimineţii
    • 08.55
      Business B1 la zi
    • 09.00
      Ştirile dimineţii
    • 09.55
      Business B1 la zi
    • 10.00
      Ştirile dimineţii
    • 10.55
      Business B1 la zi
    • 11.00
      Evenimentul Zilei
    • 12.00
      Ştirile B1
    • 13.00
      Talk B1
    • 14.00
      România acum
    • 15.00
      Ştirile B1
    • 16.00
      România acum
    • 17.00
      Butonul de panică
    • 18.00
      Ştirile B1
    • 19.00
      Aktualitatea B1
    • 20.00
      Ştirile B1
    • 21.00
      Bună seara, România
    • 23.00
      Ştirile B1
    • 00.00
      Ştirile B1
    • 01.00
      Bună seara, România
    • 02.40
      Butonul de panică
    • 03.30
      Ştirile B1
    • 04.20
      România acum
    • 05.10
      Ştirile B1
    • 06.00
      Aktualitatea B1
  • Euforia Euforia
    • 07.30
      City Hunter
    • 09.00
      La distracţie cu băieţii
    • 10.00
      Food Safari
    • 10.30
      Proaspăt şi rapid cu Emeril
    • 11.00
      Teleshopping
    • 11.15
      Nu-i uşor să fii mireasă!
    • 12.00
      Cineva care să mă apere
    • 14.00
      Shopping-ul: Pasiunea mea
    • 16.00
      Triunghiul răzbunării
    • 17.30
      Iubire la Paris
    • 19.00
      Nu-i uşor să fii mireasă!
    • 20.00
      Menajere ambiţioase
    • 21.00
      Menajere ambiţioase
    • 22.00
      Soare, palmieri şi crime
    • 23.00
      Dr. House
    • 00.00
      Glee
    • 01.00
      Menajere ambiţioase
    • 02.30
      Triunghiul răzbunării
    • 03.40
      Iubire la Paris
    • 04.50
      Proaspăt şi rapid cu Emeril
    • 05.20
      La distracţie cu băieţii
    • 06.00
      Zeiţa mirodeniilor
    • 06.30
      Tortul miresei - Opere alese
  • Antena 1 Antena 1
    • 08.00
      \'Neatza cu Răzvan şi Dani
    • 10.50
      În gura presei
    • 11.40
      Teleshopping
    • 12.00
      Mireasă pentru fiul meu
    • 13.00
      Observator
    • 14.00
      Mireasă pentru fiul meu
    • 16.00
      Observator
    • 17.00
      Acces direct
    • 19.00
      Observator
    • 20.00
      Observator special
    • 20.30
      Top Chef
    • 23.00
      Un show păcătos
    • 01.00
      Observator
    • 02.00
      Nikita
    • 03.00
      Nikita
    • 03.30
      Observator special
    • 04.00
      Acces direct
    • 06.00
      Observator
  • National TV National TV
    • 07.30
      Pitici de vară
    • 08.30
      Clipuri
    • 08.45
      Baronii
    • 09.45
      Taxi Driver
    • 11.00
      Triunghiul iubirii 2
    • 12.00
      Cuceritorul
    • 13.15
      Specialişti în sănătate
    • 13.45
      Mica mireasă
    • 14.45
      Grupul Vouă
    • 16.15
      Iubire mută
    • 18.30
      Ştiri Naţional TV
    • 19.15
      Mica mireasă
    • 20.15
      Destine împlinite
    • 21.15
      Visul Regelui
    • 22.30
      Fosta mea iubire
    • 00.15
      Ştiri Naţional TV
    • 01.15
      Cuceritorul
    • 02.15
      Pitici de vară
    • 04.15
      Taxi Driver
    • 05.00
      Triunghiul iubirii 2
    • 06.00
      Sărut-mâna, mamă
  • PRO TV PRO TV
    • 07.00
      Ştirile Pro TV
    • 10.00
      Gossip Girl: Intrigi la New York
    • 11.00
      Motelul iubirii
    • 13.00
      Ştirile Pro TV
    • 14.00
      Tânăr şi neliniştit
    • 15.00
      Comoara din spatele cărţilor 2
    • 17.00
      Ştirile Pro TV
    • 17.30
      La Măruţă
    • 19.00
      Ştirile Pro TV
    • 20.30
      Îngerii lui Charlie
    • 22.15
      Lovitura decisivă
    • 00.15
      CSI New York
    • 01.00
      Îngerii lui Charlie
    • 02.45
      Lovitura decisivă
    • 04.30
      CSI New York
    • 05.30
      La Măruţă
  • Film Cafe Film Cafe
    • 08.00
      Neveste de piloţi
    • 08.35
      Elisa
    • 09.30
      R.I.S. Roma
    • 10.25
      Robin Hood
    • 11.00
      Capcană pentru Moş Crăciun
    • 11.10
      Fetele Bombă
    • 12.05
      Mama invizibilă
    • 13.35
      Mama invizibilă 2
    • 15.10
      Bruno
    • 16.55
      Hollywood Bazar 02
    • 17.25
      Jane Eyre
    • 18.25
      Neveste de piloţi
    • 19.05
      Robin Hood
    • 20.00
      R.I.S. Roma
    • 21.00
      Regăsirea
    • 22.40
      Sângele apă nu se face
    • 00.15
      Hollywood Bazar 02
    • 00.45
      La înălţime
    • 01.40
      Bobby
    • 03.35
      Zorro
    • 05.30
      Hollywood Bazar 02
    • 06.05
      Teleshopping
  • Acasa Acasa
    • 07.30
      Suflet de gheaţă
    • 09.30
      Teleshopping
    • 09.45
      Diamantul nopţii
    • 10.45
      Teleshopping
    • 11.00
      Maricruz
    • 12.00
      Viaţă de împrumut
    • 13.00
      Teleshopping
    • 13.30
      Doctorul casei
    • 14.30
      Triumful dragostei
    • 15.30
      Suflet de gheaţă
    • 16.30
      Poveştiri adevărate
    • 17.30
      Diamantul nopţii
    • 18.30
      Maricruz
    • 19.30
      Viaţă de împrumut
    • 21.30
      Regina
    • 22.30
      Poveştiri de noapte
    • 23.00
      Cancan.ro
    • 23.30
      Îţi ordon să mă iubeşti!
    • 00.30
      Regina
    • 01.30
      Poveştiri adevărate
    • 02.30
      Poveştiri de noapte
    • 03.00
      Cancan.ro
    • 03.30
      Îţi ordon să mă iubeşti!
    • 04.30
      Regina
    • 05.30
      Poveştiri adevărate
    • 06.30
      Triumful dragostei
  • Kanal D Kanal D
    • 08.30
      Campionul
    • 10.00
      Draga mea prietenă
    • 12.30
      Ştirile Kanal D
    • 13.15
      Te vreau lângă mine
    • 14.45
      Teleshopping
    • 15.30
      Inima nu respectă reguli
    • 16.45
      Teo Show
    • 18.45
      Ştirea zilei
    • 19.00
      Ştirile Kanal D
    • 20.00
      Feriha
    • 22.15
      WOWbiz
    • 00.30
      Ştirile Kanal D
    • 01.30
      Teo Show
    • 03.15
      WOWbiz
    • 04.45
      Pastila de râs - Medicament fără efecte secundare
    • 05.15
      Inima nu respectă reguli
    • 06.15
      Poveste de familie
  • AXN AXN
    • 07.00
      NCIS: Anchetă militară
    • 07.55
      Jordan
    • 08.50
      Vânătorii de comori
    • 09.45
      Mesaje de dincolo
    • 10.40
      Psihologia crimei
    • 11.45
      Jordan
    • 12.40
      Merlin
    • 13.35
      Sherlock Holmes şi Dr. Watson
    • 14.30
      NCIS: Anchetă militară
    • 15.25
      Mesaje de dincolo
    • 16.20
      Vânătorii de comori
    • 17.15
      Merlin
    • 18.10
      Sherlock Holmes şi Dr. Watson
    • 19.05
      Psihologia crimei
    • 20.10
      NCIS: Anchetă militară
    • 21.05
      Minţi criminale
    • 22.00
      Memorie perfectă
    • 22.55
      Hawaii 5.0
    • 23.55
      Daune şi interese
    • 00.50
      Daune şi interese
    • 01.45
      Memorie perfectă
    • 02.30
      Hawaii 5.0
  • Prima TV Prima TV
    • 07.00
      Danni Lowinski
    • 08.00
      Regina cumpărăturilor
    • 09.00
      Teleshopping
    • 09.30
      NCIS: Anchetă militară
    • 10.30
      Fii pe fază!
    • 11.30
      Teleshopping
    • 12.00
      Viitorul, Azi
    • 12.30
      Teleshopping
    • 13.00
      Mondenii
    • 13.30
      Teleshopping
    • 14.00
      Cireaşa de pe tort
    • 15.00
      Focus
    • 15.30
      Cu lumea-n cap
    • 16.00
      Regina cumpărăturilor
    • 17.00
      Trăsniţii
    • 18.00
      Focus 18
    • 19.00
      Focus Sport
    • 19.30
      Cireaşa de pe tort
    • 20.30
      Ajutor! Vreau să slăbesc!
    • 22.00
      Mondenii
    • 22.30
      Trăsniţii
    • 23.15
      Focus Monden
    • 23.45
      Fii pe fază!
    • 00.30
      NCIS: Anchetă militară
    • 01.30
      Frumoasa Ceci
    • 03.00
      Focus
    • 03.30
      Regina cumpărăturilor
    • 05.00
      Trăsniţii
    • 05.30
      Trădaţi în dragoste
    • 06.00
      Cireaşa de pe tort
  • AXN White AXN White
    • 07.00
      Teleshopping
    • 12.00
      Destine
    • 12.25
      Destine
    • 12.50
      Teleshopping
    • 13.05
      Comisarul Rex
    • 14.00
      Miracole
    • 14.30
      Miracole
    • 15.00
      Sue Thomas
    • 15.50
      Toată muzica din inimă
    • 17.35
      Destine
    • 18.05
      Destine
    • 18.30
      Comisarul Rex
    • 19.25
      Miracole
    • 19.55
      Miracole
    • 20.25
      Verdict: Crimă
    • 21.20
      Verdict: Crimă
    • 22.15
      Patricia Cornwell - Riscuri asumate
    • 23.55
      Verdict: Crimă
    • 00.50
      Danny şi Brett - operaţiunea Monte Carlo
    • 01.45
      Don Matteo
    • 02.50
      Destine
    • 03.15
      Destine
    • 03.40
      Comisarul Rex
    • 04.30
      Miracole
    • 05.00
      Teleshopping
  • AXN Black AXN Black
    • 10.10
      Război intergalactic
    • 11.05
      Război intergalactic
    • 14.00
      Andromeda
    • 14.50
      Andromeda
    • 15.40
      Tarzan în centrul Pământului
    • 16.35
      Energie în farfurie
    • 17.00
      Energie în farfurie
    • 17.30
      Cursa eroilor
    • 18.20
      V.I.P.
    • 19.15
      V.I.P.
    • 20.10
      Ocolul pământului în bikini
    • 20.45
      Ocolul pământului în bikini
    • 21.20
      Aurul negru
    • 22.15
      Merlin
    • 23.10
      Spartacus
    • 00.10
      Conan aventurierul
    • 01.05
      Conan aventurierul
    • 02.00
      Aurul negru
    • 02.50
      Spartacus
    • 03.45
      Duane şi Beth, vânători de recompense
    • 04.30
      Ocolul pământului în bikini
  • HBO HBO
    • 08.10
      Aventuri sub clar de lună
    • 09.45
      Paul. Un extraterestru fugit de-acasă
    • 11.30
      Roman Polansky: Un cineast incomod
    • 13.00
      Ruby Sparks
    • 14.45
      Vacanţa de vară
    • 16.30
      Omul cu două creiere
    • 18.00
      Cinci poveşti
    • 19.30
      Pe platourile de filmare
    • 20.00
      Total Recall: Memorie programată
    • 22.00
      Detectivii din Louisiana
    • 23.00
      Atlasul norilor
    • 01.50
      Un Crăciun cu Harold şi Kumar
    • 03.20
      Rufele se spală în familie
    • 04.45
      Detectivii din Louisiana
    • 06.00
      Vacanţa de vară
  • Filmbox Filmbox
    • 08.25
      Istoria unei trădări
    • 09.55
      Himalaya - Copilăria unui conducător
    • 11.40
      Cel mai bun prieten al unei fete
    • 13.15
      Tess
    • 16.00
      Aventurile lui Brighty în Marele Canion
    • 17.30
      Super fraţii Mario
    • 19.10
      Abbott şi Costello: cele mai amuzante momente
    • 20.30
      Concurând cu un vis
    • 22.00
      Cele mai bune prietene
    • 23.20
      Alegerea lui Gracie: O poveste de iubire
    • 00.50
      Soarele răsare, soarele apune
    • 02.45
      Domnişoara Nimeni
    • 04.15
      Poetul vagabond
    • 06.05
      Conflictul dintre generaţii
  • Cinemax Cinemax
    • 07.00
      Deşertul tătarilor
    • 09.20
      Lecţia de comedie
    • 09.45
      Domnişoare la ananghie
    • 11.25
      Lungul drum al zilei către noapte
    • 14.15
      Călătoria
    • 16.05
      Numai pentru îndrăgostiţi
    • 17.30
      Domnişoare la ananghie
    • 19.10
      După 18 ani
    • 21.00
      Regele popicelor
    • 22.50
      Femei în pragul unei crize de nervi
    • 00.20
      Cartelul crimelor
    • 01.20
      Poveşti din Vuosaari
    • 03.20
      Penumbra
    • 04.50
      Molly Maguires
  • RTV RTV
    • 07.00
      România TV News 07:00
    • 08.00
      România TV News 08:00
    • 09.00
      România TV News 09:00
    • 10.00
      România TV News 10:00
    • 11.00
      România TV News 11:00
    • 12.00
      România TV News 12:00
    • 13.00
      România TV News 13:00
    • 14.00
      România TV News 14:00
    • 15.00
      România TV News 15:00
    • 16.00
      România TV News 16:00
    • 17.00
      Ediţie specială
    • 18.00
      România TV News 18:00
    • 18.45
      Newsline
    • 20.00
      Ora de vârf
    • 21.00
      Ediţia de seară
    • 22.00
      România la raport
    • 23.15
      Starea naţiei
    • 00.00
      România TV News 24:00
    • 01.00
      România la raport
    • 02.00
      Ediţia de seară
    • 03.00
      Newsline
    • 04.00
      Ora de vârf
    • 05.00
      România TV News 24:00
    • 06.00
      România TV News 06:00
  • Acasa Gold Acasa Gold
    • 07.30
      Acasă la români
    • 09.15
      Casa de alături
    • 10.15
      Terra Nostra
    • 11.15
      Teleshopping
    • 11.30
      Secrete din trecut
    • 12.30
      Lara
    • 14.00
      Emperatriz
    • 15.00
      Casa de alături
    • 16.00
      Înger sălbatic
    • 17.00
      Terra Nostra
    • 18.00
      Secrete din trecut
    • 19.00
      Lara
    • 20.00
      Emperatriz
    • 21.00
      Casa de alături
    • 22.00
      Înger sălbatic
    • 23.00
      Terra Nostra
    • 00.00
      Lara
    • 01.00
      Doamne de poveste
    • 02.00
      Acasă la români
    • 06.30
      Doamne de poveste
  • Cinemax 2 Cinemax 2
    • 07.00
      Alb şi negru
    • 08.30
      Heleno de Freitas
    • 10.30
      Marie Kroyer
    • 12.15
      Fraţii
    • 13.55
      Fundamentalistul
    • 16.05
      Alb şi negru
    • 17.45
      Cursă fără frâne
    • 19.15
      Marie Kroyer
    • 21.00
      Călătoria
    • 22.50
      Cazurile lui Jack Cloth 2
    • 00.25
      Răzbunarea
    • 01.50
      Ospăţ sângeros
    • 03.40
      Cartelul crimelor
    • 04.40
      Deşertul tătarilor
  • Digi Film Digi Film
    • 08.00
      Transformers: Răzbunarea celor învinşi
    • 10.30
      Bătălia de la Los Angeles
    • 12.30
      Expresul
    • 14.45
      În sălbăticie
    • 17.10
      Ca-n filme
    • 18.00
      Panică în tunel
    • 20.00
      Mincinosul mincinoşilor
    • 21.30
      Omul invizibil
    • 23.25
      Frumoase şi mortale
    • 00.55
      Furios şi iute
    • 02.45
      Expresul
    • 05.00
      Un tip serios
    • 06.50
      Panică în tunel
  • Diva Universal Diva Universal
    • 07.00
      Aproape legal
    • 08.00
      Crimele din Midsomer
    • 10.00
      Camerista din Manhattan
    • 11.00
      Neveste disperate
    • 12.00
      Ofiţeri începători
    • 13.00
      În mintea criminalului
    • 14.00
      Aproape legal
    • 15.00
      Neveste disperate
    • 16.00
      Camerista din Manhattan
    • 17.00
      Crimele din Midsomer
    • 19.00
      Ofiţeri începători
    • 20.00
      În mintea criminalului
    • 21.00
      Destine frânte
    • 22.00
      Anatomia lui Grey
    • 23.00
      Anatomia lui Grey
    • 00.00
      Crăciunul cu \C\ mare
    • 01.40
      Camerista din Manhattan
    • 02.40
      Neveste disperate
    • 03.30
      Crimele din Midsomer
    • 05.00
      Aproape legal
    • 06.00
      Ofiţeri începători
  • HBO Comedy HBO Comedy
    • 11.00
      Suburgatory
    • 11.20
      Familia Heck
    • 11.45
      Un Halloween de pomină
    • 13.10
      Trei fugari
    • 14.45
      Terapie pe net
    • 15.10
      Terapie pe net
    • 15.35
      Terapie pe net
    • 16.05
      Familia Heck
    • 16.25
      Un pisoi la Hollywood
    • 17.40
      Un Halloween de pomină
    • 19.05
      Trei fugari
    • 20.40
      Suburgatory
    • 21.00
      Ierburi
    • 21.30
      Ierburi
    • 22.00
      Mi-e dor de toată lumea
    • 23.35
      Monştrii 3
    • 01.00
      Dictatorul
    • 02.20
      Băiatu\' tatii
    • 04.15
      Închiderea programului
  • MGM MGM
    • 07.00
      Eu şi bunicul
    • 08.40
      Big Screen
    • 09.00
      Unu, doi, trei
    • 10.50
      Teleshopping
    • 13.00
      Ticăloşii
    • 14.50
      Aventurile lui Buckaroo Banzai
    • 16.40
      Rio Bravo
    • 19.00
      Cavaleriştii
    • 21.00
      Sam Whiskey
    • 22.40
      Deţinutul cowboy
    • 00.20
      Toamna răzbunării
    • 02.05
      Ora pistolarilor
    • 03.50
      Valdez
    • 05.20
      Deţinutul cowboy
  • PRO Cinema PRO Cinema
    • 07.30
      Promotor
    • 08.00
      Merlin
    • 08.20
      Merlin
    • 08.45
      Earl
    • 09.15
      Earl
    • 09.45
      Bine, dragă!
    • 10.15
      Bine, dragă!
    • 11.00
      Unitatea
    • 12.00
      Teleshopping
    • 12.15
      La Măruţă
    • 14.30
      Bine, dragă!
    • 15.30
      Unitatea
    • 16.30
      Din Raiul meu
    • 19.00
      Earl
    • 19.30
      Earl
    • 20.00
      La Bloc
    • 20.30
      La Bloc
    • 21.00
      M.A.S.H
    • 21.30
      M.A.S.H
    • 22.00
      Curierul morţii
    • 00.00
      Evadarea
    • 01.00
      Misteriosul John Doe
    • 01.45
      Curierul morţii
    • 03.30
      Evadarea
    • 04.15
      Misteriosul John Doe
    • 05.00
      Lumea Pro Cinema
    • 05.30
      Cine A.M.
  • TCM TCM
    • 07.00
      Quo Vadis
    • 10.20
      Aleea îngustă
    • 12.15
      Experiment primejdios
    • 14.10
      Casa de ceară
    • 15.50
      Gladiatorii spartani
    • 17.40
      Oraşul submarin
    • 19.30
      Campionul
    • 22.00
      Povestea X a Americii
    • 00.20
      Sperietoarea
    • 02.30
      Povestea X a Americii
    • 04.30
      Sperietoarea
    • 05.30
      Împărţeala
  • TV 1000 TV 1000
    • 07.00
      Fata pe care o visezi
    • 09.00
      Să facem cunoştinţă
    • 11.00
      Ciocolată cu dragoste
    • 13.00
      Cavalerii spaţiului
    • 15.00
      Mă numesc Sarah
    • 17.00
      Cu mafia nu pariezi
    • 19.00
      Chloe
    • 21.00
      Băiatul în pijama vărgată
    • 23.00
      Specii II
    • 01.00
      Jocul numerelor
    • 02.10
      O zi minunată
    • 03.10
      Cele mai bune prietene
    • 05.00
      Fata pe care o visezi
  • Universal Channel Universal Channel
    • 08.00
      Eureka
    • 09.00
      Las Vegas
    • 10.00
      Să bricolăm în familie
    • 10.30
      Să bricolăm în familie
    • 11.00
      Castle
    • 12.00
      O altă joacă de-a spionii
    • 14.00
      Las Vegas
    • 15.00
      Pilot înnăscut
    • 17.00
      Să bricolăm în familie
    • 17.30
      Să bricolăm în familie
    • 18.00
      Castle
    • 19.00
      O familie de poliţişti
    • 20.00
      Monk
    • 21.00
      CSI: Miami
    • 22.00
      O familie de poliţişti
    • 23.00
      O familie de poliţişti
    • 00.00
      Conan Distrugătorul
    • 02.00
      Eureka
    • 03.00
      O familie de poliţişti
    • 04.00
      Eureka
    • 05.00
      Las Vegas
    • 06.00
      Pilot înnăscut
  • Animal Planet Animal Planet
    • 07.00
      Viaţă de maimuţă
    • 07.25
      Drăgălaşi fără limite
    • 08.15
      În sălbăticia zonei arctice
    • 09.10
      Drăgălaşi fără limite
    • 10.05
      Lacrimi de crocodil
    • 11.00
      Poliţia veterinară din Phoenix
    • 11.55
      Viaţă de maimuţă
    • 12.20
      Fraţi de mlaştină
    • 12.50
      Echipa lui Steve Irwin se întoarce
    • 13.15
      Echipa lui Steve Irwin se întoarce
    • 13.45
      Animale de speriat
    • 14.40
      Lacrimi de crocodil
    • 15.30
      Pisici infernale
    • 16.30
      În sălbăticia zonei arctice
    • 17.25
      Întâlnire cu leneşii
    • 17.50
      Întâlnire cu leneşii
    • 18.20
      Drumul vieţii
    • 19.15
      Atacaţi de rechini - 2
    • 20.10
      Fraţi de mlaştină
    • 20.35
      Fraţi de mlaştină
    • 21.05
      În sălbăticia Africii
    • 22.00
      Întâlnire cu leneşii
    • 22.30
      Întâlnire cu leneşii
    • 22.55
      Cele mai simpatice animale de companie
    • 23.50
      Poliţia veterinară din Houston
    • 00.45
      La locul crimei, în sălbăticie
    • 01.35
      Lumea animalelor - Necenzurat
    • 02.25
      În sălbăticia Africii
    • 03.15
      Întâlnire cu leneşii
    • 03.40
      Întâlnire cu leneşii
    • 04.05
      Cele mai simpatice animale de companie
    • 04.55
      Poliţia veterinară din Houston
    • 05.45
      Echipa lui Steve Irwin se întoarce
    • 06.10
      Echipa lui Steve Irwin se întoarce
    • 06.35
      Fraţi de mlaştină
  • Da Vinci Learning Da Vinci Learning
    • 07.00
      Istoria explorărilor - Alexandru cel Mare
    • 07.30
      Descoperitorii - Arhimede şi grecii
    • 08.00
      Expresul Exploratorilor - Episodul 16
    • 08.30
      E posibil - Magazin ştiinţific
    • 09.00
      E posibil - Magazin ştiinţific
    • 09.30
      Ce şi cum - Fermierii
    • 10.00
      Călători prin timp - Societatea Pământului Plat
    • 10.30
      Placa de surfing
    • 11.00
      Animale cu atitudine
    • 11.15
      Vrăjile lui Jay - Cascadorii incredibile
    • 11.30
      Istoria explorărilor - Stanley şi Livingstone
    • 12.00
      Marvi Hammer - Hienele din Africa
    • 12.30
      Scanzooka!
    • 13.00
      Expresul Exploratorilor - Episodul 17
    • 13.30
      E posibil - Magazin ştiinţific
    • 14.00
      Ce şi cum - Alimentaţia şi sănătatea
    • 14.30
      Călători prin timp - Arheologia
    • 15.00
      Să prindem găina
    • 15.30
      Totul pentru copii - Setul de tobe
    • 16.00
      Istoria explorărilor - Roald Amundsen şi Polul Sud
    • 16.30
      Marvi Hammer - Tonii
    • 17.00
      Balena din ambalajul de lapte
    • 17.30
      Ce şi cum - Căutătorii de comori
    • 18.00
      Călători prin timp - Zborul
    • 18.30
      Aspiratorul de cornete
    • 19.00
      Jocul de ciocolată
    • 19.15
      Vrăjile lui Jay - Iluzii optice
    • 19.30
      Hrană pentru creier - De ce să nu ne jucăm cu mâncarea?
    • 20.00
      Marvi Hammer - Agiptul antic
    • 20.30
      Sticle reciclabile
    • 21.00
      Ştiinţă pură
    • 21.30
      Transportul mâncării
    • 22.00
      Ce a făcut pentru noi Revoluţia Industrială - Marile invenţii
    • 22.30
      Chipul - Recunoaşterea
    • 23.00
      Ce e frumuseţea?
    • 00.00
      Detectivii de fosile - Londra
    • 00.30
      Repere în istoria ştiinţei şi tehnologiei - Descoperirea energiei
    • 00.45
      Repere în istoria ştiinţei şi tehnologiei - Ernst Abbe şi microscopul
    • 01.00
      Transportul mâncării
    • 01.30
      Ce a făcut pentru noi Revoluţia Industrială - Marile invenţii
    • 02.00
      Din cabina pilotului - San Francisco
    • 03.00
      Din cabina pilotului - Seatle
    • 05.00
      Absolut fantastic - De la minereu la oţel
    • 05.15
      Absolut fantastic - Clonarea
    • 05.30
      Ce e frumuseţea?
    • 06.30
      Repere în istoria ştiinţei şi tehnologiei - Descoperirea energiei
    • 06.45
      Repere în istoria ştiinţei şi tehnologiei - Ernst Abbe şi microscopul
  • Discovery Channel Discovery Channel
    • 07.40
      Ţapinarii
    • 08.35
      Meserii murdare
    • 09.30
      Cum se fabrică: Automobile de vis
    • 10.00
      Goana după aur
    • 11.00
      Maşini nervoase
    • 12.00
      În viteza a cincea
    • 13.00
      Vânătorii de mituri
    • 14.00
      Investiţii imobiliare
    • 14.30
      Comoara din container
    • 15.00
      Viaţa
    • 16.00
      America de Nord
    • 17.00
      Tehnici esenţiale de supravieţuire
    • 18.00
      Regii licitaţiilor
    • 18.30
      Vânătorii de licitaţii
    • 19.00
      Cum se fabrică?
    • 19.30
      Cum se fabrică?
    • 20.00
      Test de supravieţuire în doi
    • 21.00
      Trenuri în Alaska
    • 22.00
      Scenarii extraterestre
    • 23.00
      Cazuri neelucidate
    • 00.00
      Strict interzis
    • 01.00
      Trenuri în Alaska
    • 01.50
      Scenarii extraterestre
    • 02.40
      Cazuri neelucidate
    • 03.30
      Strict interzis
    • 04.20
      Test de supravieţuire în doi
    • 05.10
      Cum se fabrică?
    • 05.35
      Cum se fabrică?
    • 06.00
      O pradă mortală
    • 06.50
      Tehnici esenţiale de supravieţuire
  • Discovery Science Discovery Science
    • 07.00
      Adevărul despre Terra
    • 07.50
      Curiosity
    • 08.40
      Gadget Show
    • 09.05
      Cum funcţionează tehnologia
    • 09.30
      Ştiinţa sporturilor
    • 10.25
      Regii construcţiilor
    • 11.20
      Confruntări şi fiare vechi
    • 12.10
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 13.00
      Cum putem salva planeta
    • 13.50
      Cum se fabrică mâncarea
    • 14.20
      Gadget Show
    • 14.45
      Cum funcţionează tehnologia
    • 15.10
      Pionierul spaţiului
    • 16.00
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 16.55
      Confruntări şi fiare vechi
    • 17.45
      Regii construcţiilor
    • 18.35
      Ştiinţa sporturilor
    • 19.30
      Top 5
    • 20.20
      Adevărul despre Terra
    • 21.10
      Gadget Show
    • 21.35
      Cum funcţionează tehnologia
    • 22.00
      Top 5
    • 22.50
      Adevărul despre Terra
    • 23.40
      Latura întunecată a ştiinţei: Straniu, dar adevărat
    • 00.30
      Cum se fabrică mâncarea
    • 01.00
      Gadget Show
    • 01.25
      Cum funcţionează tehnologia
    • 01.50
      Top 5
    • 02.45
      Adevărul despre Terra
    • 03.35
      Confruntări şi fiare vechi
    • 04.25
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 05.15
      Gadget Show
    • 05.40
      Cum funcţionează tehnologia
    • 06.05
      Regii construcţiilor
  • Discovery World Discovery World
    • 07.00
      Vânătorul de tatuaje
    • 07.50
      Clubul Automobilelor Clasice
    • 08.15
      Drumul spre Le Mans
    • 08.45
      Tehnologie extremă
    • 09.35
      Acele minunate maşini zburătoare
    • 10.30
      Discovery mi-a salvat viaţa
    • 11.20
      Detectivii misterelor antice
    • 12.10
      Lumea preistorică
    • 13.05
      Tehnologie extremă
    • 13.55
      Clubul Automobilelor Clasice
    • 14.20
      Drumul spre Le Mans
    • 14.50
      Comori dezvăluite
    • 15.45
      Vânătorul de tatuaje
    • 16.40
      Lumea preistorică
    • 17.35
      La un pas de moarte
    • 18.25
      Mâncăruri bizare
    • 19.20
      Oraşele gunoiului
    • 20.10
      Clubul Automobilelor Clasice
    • 20.35
      Drumul spre Le Mans
    • 21.05
      Vânătorul de tatuaje
    • 22.00
      Mâncăruri bizare
    • 22.55
      Anchetă la Palat
    • 23.50
      Pe urmele fugarilor
    • 00.45
      Detectivii misterelor antice
    • 01.35
      Mâncăruri bizare
    • 02.30
      Anchetă la Palat
    • 03.25
      La un pas de moarte
    • 04.20
      Clubul Automobilelor Clasice
    • 04.45
      Drumul spre Le Mans
    • 05.15
      Detectivii misterelor antice
    • 06.05
      Lumea preistorică
  • Fine Living Network Fine Living Network
    • 07.00
      Pilates: schimbă-ţi viaţa
    • 07.50
      Yoga zi de zi
    • 08.40
      Dieta perfectă
    • 09.05
      Delicii orientale
    • 09.30
      Cu Rachael în vacanţă
    • 10.00
      Vânătorii de case prin lume
    • 10.25
      Design cu Candice - 1
    • 10.50
      O pată de culoare
    • 11.15
      Schimbare de culoare
    • 11.40
      În vizită la vedete
    • 12.10
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 12.35
      Un weekend cu Giada
    • 13.00
      La masă cu Michael Chiarello
    • 13.25
      Vânătorii de case prin lume
    • 13.50
      Case experimentale
    • 14.45
      Camere de milioane
    • 15.10
      Design cu Candice - 1
    • 15.35
      Disneyland în curtea mea
    • 16.00
      O casă în Hawaii
    • 16.25
      O baie de milioane
    • 16.50
      Lumea modei: colecţiile toamnă-iarnă 2013
    • 17.15
      Cele mai trăsnite case
    • 17.40
      Vânătorii de case prin lume
    • 18.05
      Delicii orientale
    • 18.30
      La masă cu Michael Chiarello
    • 19.00
      Doar cu rezervare
    • 19.25
      O casă în Hawaii
    • 19.55
      Design cu Candice - 1
    • 20.20
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 20.45
      Vânătorii de case prin lume
    • 21.10
      Sfatului decoratorului
    • 21.35
      Nunţi de lux
    • 22.00
      Vânătorii de case: Case plutitoare
    • 22.30
      Vânătorii de case în jurul lumii
    • 22.55
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 23.20
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 23.45
      Grădini extravagante
    • 00.35
      Lumea modei: colecţiile toamnă-iarnă 2013
    • 01.00
      O casă mai arătoasă
    • 01.30
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 01.55
      Design cu Candice - 1
    • 02.20
      Vânătorii de case: Case plutitoare
    • 02.45
      Vânătorii de case în jurul lumii
    • 03.10
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 03.35
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 04.05
      Grădini extravagante
    • 04.55
      Nunţi de lux
    • 05.20
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 05.45
      Case experimentale
    • 06.35
      Vânătorii de case prin lume
  • Investigation Discovery Investigation Discovery
    • 07.00
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 07.50
      Coşmarul din vecini
    • 08.40
      Cine m-a ucis?
    • 09.05
      Obsesii ciudate
    • 09.30
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 10.20
      Criminalistică extremă
    • 11.10
      Dr. G, medic legist
    • 12.00
      Crime aproape perfecte
    • 12.50
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 13.40
      Coşmarul din vecini
    • 14.30
      Persoane dispărute
    • 15.20
      Cine m-a ucis?
    • 15.45
      Obsesii ciudate
    • 16.10
      Cupluri criminale
    • 17.00
      Criminalistică extremă
    • 17.50
      Dr. G, medic legist
    • 18.40
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 19.30
      Persoane dispărute
    • 20.20
      Crime aproape perfecte
    • 21.10
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 22.00
      Persoane dispărute
    • 22.50
      Gesturi disperate
    • 23.40
      Femei criminale
    • 00.30
      Cupluri criminale
    • 01.20
      Persoane dispărute
    • 02.10
      Gesturi disperate
    • 03.00
      Laboratorul paranormal
    • 03.45
      Femei criminale
    • 04.30
      Dr. G, medic legist
    • 05.20
      Laboratorul paranormal
    • 06.10
      Crime aproape perfecte
  • National Geographic National Geographic
    • 07.00
      Mare, mai mare, maxim
    • 08.00
      Cesar şi câinii
    • 09.00
      Mare, mai mare, maxim
    • 10.00
      Dezastre în aer
    • 11.00
      Vinnie Jones, dur în Rusia
    • 12.00
      Colonia huteriţilor
    • 13.00
      Aeroportul Internaţional Dubai
    • 14.00
      Sex în Epoca de piatră
    • 15.00
      Oameni cu greutate
    • 16.00
      Vinnie Jones, dur în Rusia
    • 17.00
      Colonia huteriţilor
    • 18.00
      Dezastre în aer
    • 19.00
      Autostrada iadului: Canada
    • 20.00
      Anii \'80
    • 21.00
      Megastructuri naziste
    • 22.00
      Pungaşi
    • 23.00
      Jurnalist sub acoperire
    • 00.00
      Megastructuri naziste
    • 01.00
      Pungaşi
    • 02.00
      Jurnalist sub acoperire
    • 03.00
      Anii \'80
    • 04.00
      Autostrada iadului: Canada
    • 05.00
      Dezastre în aer
    • 06.00
      Colonia huteriţilor
  • NatGeo Wild NatGeo Wild
    • 07.00
      Top 10 arsenal
    • 08.00
      Mamba neagră
    • 09.00
      Prinşi în fapt
    • 10.00
      Prinşi în fapt
    • 11.00
      Pisica ta sălbatică
    • 12.00
      Cesar Millan, şeful haitei
    • 13.00
      Marile migraţii
    • 14.00
      Prinşi în fapt
    • 15.00
      Prinşi în fapt
    • 16.00
      Regii acvariilor
    • 17.00
      Insula urşilor
    • 18.00
      Cei mai răi
    • 19.00
      Întâmplări din Timbavati
    • 20.00
      Făcut pentru a ucide
    • 21.00
      Feline mari
    • 22.00
      Întâmplări din Timbavati
    • 23.00
      Făcut pentru a ucide
    • 00.00
      Feline mari
    • 01.00
      Insula urşilor
    • 02.00
      Întâmplări din Timbavati
    • 03.00
      Făcut pentru a ucide
    • 04.00
      Feline mari
    • 05.00
      Cei mai răi
    • 06.00
      Secretele Mediteranei
  • TLC TLC
    • 07.00
      Regele cofetarilor
    • 07.30
      Puteri paranormale în Long Island
    • 08.00
      Poliţia vestimentară
    • 09.00
      Poliţia vestimentară
    • 10.00
      O familie neobişnuită
    • 11.00
      Secrete în familie
    • 12.00
      Mort sau viu
    • 13.00
      Regele cofetarilor
    • 13.30
      Puteri paranormale în Long Island
    • 14.00
      Nebunie la volan
    • 15.00
      Secrete în familie
    • 16.00
      Puteri paranormale în Long Island
    • 16.30
      Puteri paranormale în Long Island
    • 17.00
      În căutarea trecutului
    • 18.00
      Detectiv pentru căţei
    • 19.00
      Mame indisciplinate
    • 20.00
      Secrete în familie
    • 21.00
      În dialog cu Oprah
    • 22.00
      Oprah: Master Class
    • 23.00
      Aceeaşi soţie, altă pălărie
    • 00.00
      Fenomene stranii
    • 01.00
      Probleme stânjenitoare: Relatări din clinică
    • 01.50
      În dialog cu Oprah
    • 02.40
      Colecţii regale
    • 03.30
      Aceeaşi soţie, altă pălărie
    • 04.20
      Nebunie la volan
    • 05.10
      Mame indisciplinate
    • 06.00
      LA Ink - Arta tatuajelor
  • Travel Channel Travel Channel
    • 07.00
      În jurul lumii
    • 08.00
      Coborârea în adâncuri
    • 09.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 09.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 10.00
      Cele mai tari curse de motociclete din lume
    • 11.00
      Curse nebuneşti
    • 11.30
      Tipul bărbaţilor: vacanţe doar pentru ei
    • 12.00
      Camionul cu mâncare
    • 12.30
      Camionul cu mâncare
    • 13.00
      Mâncăruri bizare în America
    • 14.00
      Vânătorii internaţionali de case
    • 14.30
      Vânătorii internaţionali de case
    • 15.00
      Vânătorii internaţionali de case
    • 15.30
      Vânătorii internaţionali de case
    • 16.00
      Hotelul Imposibil
    • 17.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 17.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 18.00
      Camionul cu mâncare
    • 18.30
      Camionul cu mâncare
    • 19.00
      Mâncăruri bizare în America
    • 20.00
      Vânătorii internaţionali de case
    • 20.30
      Vânătorii internaţionali de case
    • 21.00
      Hotelul Imposibil
    • 22.00
      Cursă rapidă: Italia
    • 23.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 23.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 00.00
      Cele mai tari curse de motociclete din lume
    • 01.00
      Bătălia nebunească dintre montagne russe-uri
    • 01.30
      Curse nebuneşti
    • 02.00
      În afara limitelor
    • 03.00
      Hotelul Imposibil
    • 04.00
      Cursă rapidă: Italia
    • 05.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 05.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 06.00
      Cele mai tari curse de motociclete din lume
  • TV Paprika TV Paprika
    • 09.00
      Brunch la Bobby acasă
    • 09.30
      O nebunie de mâncare
    • 10.00
      Cele trei ingrediente ale lui Hugh
    • 10.30
      Doar pentru carnivori
    • 11.00
      Toată familia în bucătărie
    • 13.00
      Feluri de mâncare de pregătit în 15 minute cu Jamie
    • 13.30
      Reţete de vedete
    • 14.00
      Fabrica de reţete
    • 14.15
      Fabrica de reţete
    • 14.30
      Meniuri internaţionale de petrecere
    • 15.00
      Ziua liberă a lui Chuck
    • 15.30
      Weekenduri delicioase cu Bill
    • 16.30
      Petreceri de seară cu Rachel Allen
    • 17.00
      Feluri de mâncare de pregătit în 15 minute cu Jamie
    • 17.30
      Curs de gătit superior cu Gordon
    • 18.30
      Întrecerea amfitrionilor
    • 19.30
      O nebunie de mâncare
    • 20.00
      Războiul gurmanzilor
    • 21.00
      Cele trei ingrediente ale lui Hugh
    • 21.30
      Doar pentru carnivori
    • 22.00
      Sfaturi de la Măcelar
    • 22.30
      Un bucătar mereu pe drumuri
    • 23.00
      Toată familia în bucătărie
  • Viasat Explorer Viasat Explorer
    • 07.00
      Mutări masive
    • 07.25
      Mutări masive
    • 07.50
      Marea Australie
    • 08.40
      Frontiere extreme
    • 09.30
      Piloţii gheţurilor
    • 10.20
      Mega Mutări
    • 11.10
      Oraşul furtunilor
    • 12.00
      Marea Australie
    • 12.50
      Mutări masive
    • 13.15
      Mutări masive
    • 13.40
      Frontiere extreme
    • 14.30
      Piloţii gheţurilor
    • 15.15
      Marea Australie
    • 16.05
      Mega Mutări
    • 17.00
      Oraşul furtunilor
    • 17.50
      Marea Australie
    • 18.40
      Frontiere extreme
    • 19.30
      Piloţii gheţurilor
    • 20.20
      Marea Australie
    • 21.10
      Oraşul furtunilor
    • 22.00
      Oraşe în funcţiune
    • 22.55
      MegaTruckers
    • 23.20
      MegaTruckers
    • 23.45
      Marea Australie
    • 00.35
      Mutări masive
    • 00.59
      Închiderea programului
    • 06.00
      Paza de coastă Florida
  • Viasat History Viasat History
    • 07.00
      Pe urmele lui Hannibal
    • 07.30
      La capăt de drum
    • 08.00
      Călători în timp
    • 09.00
      Al doilea război mondial în culori
    • 10.00
      Evul Mediu
    • 11.00
      Jackie fără Jack
    • 12.00
      Secretele din ţărână
    • 13.00
      Misterele muzeelor
    • 14.00
      Pe urmele lui Hannibal
    • 14.30
      La capăt de drum
    • 15.00
      Călători în timp
    • 16.00
      Evul Mediu
    • 17.00
      Vânătorii de legende
    • 18.00
      Pe urmele lui Hannibal
    • 18.30
      La capăt de drum
    • 19.00
      Evul Mediu
    • 20.00
      Controversatul Tolstoi
    • 21.05
      Romanovii: gloria şi decăderea ţarilor
    • 22.00
      Versailles, mărire şi decădere: Ludovic al XVI-lea
    • 23.00
      Operaţiuni secrete
    • 00.00
      Vânătorii de legende
    • 01.00
      Al doilea război mondial în culori
    • 02.00
      Călători în timp
    • 03.00
      Operaţiuni secrete
    • 04.00
      Evul Mediu
    • 05.00
      Comori ascunse ale artei africane, australiene şi indiene
    • 06.05
      Versailles, mărire şi decădere: Ludovic al XVI-lea
  • Viasat Nature Viasat Nature
    • 07.00
      Societatea \Hope for Wildlife\
    • 07.55
      Puişori la zoo
    • 08.25
      Natura Marii Britanii
    • 09.20
      Marile momente ale naturii
    • 10.15
      Animale nonstop
    • 11.05
      Spitalul animalelor sălbatice
    • 11.30
      Spitalul animalelor sălbatice
    • 12.00
      Societatea \Hope for Wildlife\
    • 13.00
      Marile momente ale naturii
    • 13.55
      Aventuri cu balene alături de Nigel Marven
    • 14.45
      Animale nonstop
    • 15.45
      Spitalul animalelor sălbatice
    • 16.10
      Spitalul animalelor sălbatice
    • 16.35
      Natura Marii Britanii
    • 17.30
      Aventuri cu balene alături de Nigel Marven
    • 18.20
      Ţinutul leilor
    • 18.45
      Ţinutul leilor
    • 19.15
      Marile momente ale naturii
    • 20.10
      Planeta Europa
    • 21.05
      Jurnalul urangutanilor
    • 22.00
      Ţinutul leilor
    • 22.30
      Ţinutul leilor
    • 23.00
      Planeta Europa
    • 00.00
      Protectorii Capului de Vest
    • 00.30
      Protectorii Capului de Vest
    • 01.00
      Safari
    • 02.05
      Ultimii cai sălbatici din Europa
    • 02.55
      Safari
    • 04.00
      Protectorii Capului de Vest
    • 04.30
      Protectorii Capului de Vest
    • 05.00
      La zoo
    • 05.30
      La zoo
    • 06.00
      Safari-parc
  • Zone Reality Zone Reality
    • 07.00
      Tribunalul judecătorului Mazz
    • 08.00
      Intervenţii cu elicoptere
    • 09.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 10.00
      Urgenţe medicale
    • 11.00
      Judecătoarea Judy
    • 12.00
      În luptă cu focul
    • 13.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 14.00
      Tribunalul judecătorului Mazz
    • 15.00
      Urgenţe medicale
    • 16.00
      Judecătoarea Judy
    • 17.00
      Intervenţii cu elicoptere
    • 18.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 19.00
      În luptă cu focul
    • 20.00
      Tribunalul judecătorului Mazz
    • 21.00
      Judecătoarea Judy
    • 21.30
      Judecătoarea Judy
    • 22.00
      Infidelităţi
    • 23.00
      Detectivi în halate albe
    • 00.00
      FBI: Urmăriri periculoase
    • 01.00
      Demonul de lângă tine
    • 02.00
      Infidelităţi
    • 02.50
      Femei criminale
    • 03.40
      Detectivi în halate albe
    • 04.05
      Detectivi în halate albe
    • 04.30
      FBI: Urmăriri periculoase
    • 05.20
      Crime celebre
    • 06.10
      În luptă cu focul
  • DIGI Sport DIGI Sport
    • 07.00
      Digi Sport Expres
    • 07.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 08.00
      Digi Sport Expres
    • 08.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 09.00
      Digi Sport Expres
    • 09.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 10.00
      Ştirile Digi Sport
    • 10.15
      Fotbal Club
    • 11.00
      Ştirile Digi Sport
    • 11.15
      Fotbal Club
    • 12.00
      Ştirile Digi Sport
    • 12.15
      Fotbal: Atletico Madrid - Barcelona
    • 13.00
      Ştirile Digi Sport
    • 13.15
      Fotbal: Atletico Madrid - Barcelona
    • 14.00
      Ştirile Digi Sport
    • 14.15
      Fotbal European
    • 15.00
      Ştirile Digi Sport
    • 15.15
      Fotbal Club
    • 17.00
      Interviurile Speciale DGS - Ilie Dumitrescu
    • 17.30
      Ştirile Digi Sport
    • 18.00
      Fotbal Club
    • 19.30
      Ştirile Digi Sport
    • 20.00
      Digi Sport Special
    • 21.30
      Ştirile Digi Sport
    • 22.00
      Fotbal European
    • 23.00
      Fotbal: Villarreal - Real Sociedad
    • 01.00
      Rezumat Spania
    • 02.00
      Rezumat Franţa
    • 03.00
      Fotbal Club
    • 04.30
      Digi Sport Special
    • 06.00
      Fotbal European
  • Dolce Sport Dolce Sport
    • 07.00
      No information
    • 19.00
      No information
  • Eurosport Eurosport
    • 10.00
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 11.30
      Tenis: Ghem, set şi Mats - Extra
    • 11.40
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 15.30
      Călărie: CSI, la Basel
    • 16.30
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 19.15
      Tenis: Ghem, set şi Mats
    • 19.45
      Fotbal: Eurogoluri
    • 20.00
      Fotbal: Balonul de Aur FIFA, la Zurich, Elveţia
    • 21.00
      Fotbal: Premier League
    • 22.00
      Fotbal: Aston Villa (Anglia) - Arsenal (Anglia)
    • 00.00
      Raliuri: Raliraid - Dakar
    • 00.30
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 01.30
      Tenis: Ghem, set şi Mats
    • 02.00
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 04.00
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • Eurosport 2 Eurosport 2
    • 10.00
      Tenis: Openul Australiei
    • 12.30
      Tenis: Openul Australiei
    • 13.45
      Handbal: Emisiunea Campionatului European EHF 2014
    • 14.00
      Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
    • 15.00
      Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
    • 18.00
      Darts: Campionatul Mondial
    • 19.30
      Tenis: Openul Australiei
    • 21.00
      Tenis: Ghem, set şi Mats
    • 21.30
      Tenis: Openul Australiei
    • 23.15
      Tenis: Ghem, set şi Mats
    • 23.45
      Handbal: Emisiunea Campionatului European EHF 2014
    • 00.00
      Tenis: Openul Australiei
    • 00.45
      Tenis: Ghem, set şi Mats
    • 01.15
      Raliuri: Raliraid - Dakar
    • 01.45
      Handbal: Emisiunea Campionatului European EHF 2014
    • 02.00
      Tenis: Openul Australiei
    • 04.00
      Tenis: Openul Australiei
  • GSP TV GSP TV
    • 07.30
      Ştiri
    • 08.00
      Ştiri
    • 10.30
      Interviul Anului
    • 11.00
      Ştiri
    • 12.00
      Reality Show
    • 13.30
      Smile TV
    • 14.30
      Box
    • 18.00
      Ştiri
    • 19.00
      Box
    • 20.30
      Ştiri
    • 21.00
      Box
    • 23.30
      Ştiri
    • 00.00
      Box
    • 06.00
      Ştiri
    • 06.30
      Fotbal: Cele mai tari goluri
  • Sport.ro Sport.ro
    • 07.00
      Ştiri Sport.ro
    • 08.00
      Ştiri Sport.ro
    • 09.00
      Ştiri Sport.ro
    • 09.10
      Ora exactă în sport
    • 10.00
      Ora exactă în sport
    • 12.00
      Ora exactă în sport
    • 13.00
      Ştiri Sport.ro
    • 13.10
      Ora exactă în sport
    • 14.00
      Ştiri Sport.ro
    • 14.10
      Ora exactă în sport
    • 15.00
      Ştiri Sport.ro
    • 16.00
      Ora de Prosport
    • 17.00
      Ora exactă în sport
    • 18.00
      Ştiri Sport.ro
    • 19.00
      Spărgătorii de râs
    • 20.00
      Fotbal: Steaua - Barcelona \'86
    • 21.00
      Ştiri Sport.ro
    • 22.00
      Glory Super Fight Series: Sergei \The Russian Mercenary\ Kharitonov - Daniel \The Warrior\ Sam
    • 23.00
      Ştiri Sport.ro
    • 23.15
      Bellator: Gladiatorii: Quinton \Rampage\ Jackson - Joey \The Mexecutioner\ Beltran
    • 00.00
      Ştiri Sport.ro
    • 00.30
      Wrestling WWE Superstars
    • 01.30
      Wrestling SMACK
    • 02.30
      Bellator: Gladiatorii: Quinton \Rampage\ Jackson - Joey \The Mexecutioner\ Beltran
    • 03.30
      Ştiri Sport.ro
  • Antena 3 Antena 3
    • 10.00
      Previziunile zilei
    • 11.00
      Se întâmplă în România
    • 12.00
      Ştiri
    • 13.00
      Se întâmplă în România
    • 14.00
      Ştiri
    • 15.00
      Esenţial
    • 17.00
      100 de minute
    • 18.45
      La ordinea zilei
    • 20.30
      Subiectiv
    • 21.30
      Sinteza zilei
    • 23.15
      În gura presei
    • 00.00
      Ştiri
    • 01.00
      Ştiri
    • 01.10
      Sinteza zilei
    • 02.00
      Ştiri
    • 02.10
      Sinteza zilei
    • 03.00
      Ştiri
    • 03.10
      Subiectiv
    • 04.00
      Ştiri
    • 04.10
      La ordinea zilei
    • 05.00
      Ştiri
    • 05.10
      La ordinea zilei
    • 05.20
      În gura presei
    • 06.00
      Ştirile dimineţii
  • CNN CNN
    • 07.00
      World Sport
    • 07.30
      Inside Africa
    • 08.00
      CNN Newsroom
    • 09.00
      CNN Newsroom
    • 10.00
      World Sport
    • 10.30
      News Special
    • 11.00
      World Business Today
    • 12.00
      CNN Newsroom
    • 12.30
      African Voices
    • 13.00
      BackStory
    • 13.30
      CNN NewsCenter: CNN NewsCenter with Monita Rajpal
    • 14.00
      Fareed Zakaria GPS
    • 15.00
      News Stream
    • 16.00
      World Business Today
    • 17.00
      International Desk
    • 18.00
      Global Exchange
    • 19.00
      World Sport
    • 19.30
      African Voices
    • 20.00
      International Desk
    • 21.00
      Amanpour
    • 21.30
      CNN NewsCenter: CNN NewsCenter with Isha Sesay
    • 22.00
      Connect the World with Becky Anderson
    • 23.00
      Quest Means Business
    • 00.00
      Amanpour
    • 00.30
      World Sport
    • 01.00
      Piers Morgan Live
    • 02.00
      CNN Newsroom Live from Hong Kong
    • 02.30
      World Sport
    • 03.00
      Anderson Cooper 360
    • 04.00
      Piers Morgan Live
    • 05.00
      AC360 Later
    • 06.00
      Quest Means Business
  • Realitatea TV Realitatea TV
    • 07.00
      Realitatea de la fix
    • 08.00
      Realitatea de la fix
    • 09.00
      Realitatea de la fix
    • 10.00
      Realitatea de la fix
    • 11.00
      Realitatea de la fix
    • 12.00
      Realitatea de la fix
    • 13.00
      Fabrica
    • 14.00
      Lifetime News
    • 15.00
      Lifetime News
    • 16.00
      Newsroom
    • 18.00
      Realitatea de la fix
    • 18.30
      Ediţie specială
    • 20.00
      Prime Time News
    • 21.00
      Ediţie specială
    • 22.00
      Jocuri de putere
    • 00.00
      Realitatea de la fix
    • 01.00
      Realitatea de la fix
    • 01.15
      Ediţie specială
    • 02.00
      Realitatea de la fix
    • 02.15
      Ediţie specială
    • 03.00
      Realitatea de la fix
    • 03.15
      Ediţie specială
    • 04.00
      Realitatea de la fix
    • 04.15
      Deschide lumea
    • 05.00
      Realitatea de la fix
    • 05.15
      Deschide lumea
    • 06.00
      Realitatea de la fix
  • Digi 24 Digi 24
  • Look TV Look TV
    • 07.30
      Nautic Show
    • 08.00
      Planeta verde
    • 08.30
      Cinema Live
    • 09.00
      Brandu\' Lu\' Chinezu\'
    • 10.00
      Încă o şansă
    • 11.30
      Cinema Live
    • 12.00
      Big Boletus
    • 13.00
      Blestemul familiei Kennedy
    • 14.00
      Brandu\' Lu\' Chinezu\'
    • 15.00
      Big Boletus
    • 16.00
      Ştiri Look TV
    • 16.30
      Business Expres
    • 17.00
      Ziua bună
    • 18.30
      Ştiri Look TV
    • 19.30
      România de la A la Z
    • 20.30
      Escobar - Baronul răului
    • 21.30
      Ştiri Look TV
    • 22.00
      Cenzurat!
    • 23.00
      El Capo
    • 00.00
      Ştiri Look TV
    • 00.30
      România de la A la Z
    • 01.30
      Cenzurat!
    • 02.30
      Ştiri Look TV
    • 03.30
      Business Expres
    • 04.00
      El Capo
    • 05.00
      Escobar - Baronul răului
    • 06.00
      Ziua bună
ziare powered by Distinct New Media