• TVR 1 TVR 1
    • 07.30
      Universul credinţei
    • 08.20
      Simbolica
    • 08.30
      Universul credinţei
    • 09.30
      Pro Patria
    • 10.00
      În grădina Danei
    • 10.35
      Viaţa satului
    • 11.50
      Minutul de agricultură
    • 12.00
      Viaţa satului
    • 13.00
      Festivalul Internaţional de Circ de la Monte-Carlo
    • 14.00
      Telejurnal
    • 14.30
      Superconsumatorul
    • 15.00
      Tezaur folcloric
    • 16.10
      Bluegrass
    • 17.50
      Filmoteca veselă
    • 19.00
      Lozul cel mare
    • 19.45
      Sport
    • 20.00
      Telejurnal
    • 21.10
      Aripioară sau picior?
    • 23.10
      Oraşul iubirii
    • 00.45
      Filmoteca veselă
    • 03.15
      Esenţe
    • 03.45
      Universul credinţei
    • 04.30
      Simbolica
    • 04.35
      Universul credinţei
    • 05.25
      Imnul României
    • 05.30
      Teleshopping
    • 06.00
      Telejurnal Matinal
  • TVR 2 TVR 2
    • 07.00
      Poate nu ştiai
    • 07.15
      Teleshopping
    • 07.30
      Cap compas
    • 08.00
      Popasuri folclorice
    • 09.00
      Ferma
    • 10.10
      În curtea bunicilor
    • 12.00
      Fram
    • 13.00
      Pescar hoinar
    • 13.30
      Natură şi sănătate
    • 14.10
      Cursa
    • 15.50
      Poate nu ştiai
    • 16.00
      Rezistenţa prin cultură
    • 17.00
      Handbal masculin: Islanda - Norvegia
    • 18.30
      Retorspectivă
    • 19.00
      5 minute de istorie
    • 19.15
      Handbal masculin: Spania - Ungaria
    • 20.50
      Înghiţitorul de săbii
    • 22.40
      Lumini şi umbre
    • 23.40
      Cursa
    • 01.15
      Teatru: Nevestele vesele din Windsor
    • 04.10
      Poate nu ştiai
    • 04.25
      Rezistenţa prin cultură
    • 05.20
      Mesager
    • 06.00
      Polonia braconierilor
  • Antena 2 Antena 2
    • 07.30
      Refresh by Oana Turcu
    • 08.30
      Teleshopping
    • 09.00
      Star Matinal
    • 12.00
      Wonder Life
    • 13.00
      Dincolo de aparenţe
    • 14.00
      Star Magazin
    • 15.30
      Teleshopping
    • 16.00
      Star Zodiac
    • 17.00
      Dosarele VIP
    • 19.00
      Burlăciţa
    • 21.00
      Bahmuţeanu şi Prigoană: povestea continuă
    • 23.00
      Dincolo de aparenţe
    • 00.00
      Star Magazin
    • 01.30
      Burlăciţa
    • 03.30
      Bahmuţeanu şi Prigoană: povestea continuă
    • 05.30
      Călător pe o gură de rai
  • B1 TV B1 TV
    • 07.00
      Ştirile B1
    • 08.00
      Ştirile B1
    • 09.00
      Ştirile B1
    • 10.00
      Weekend B1
    • 12.00
      Ştirile B1
    • 13.00
      Capital TV
    • 14.00
      Condamnaţii
    • 15.00
      Ştirile B1
    • 16.00
      Ring TV
    • 18.00
      Ştirile B1
    • 19.00
      X-Press
    • 20.00
      Ştirile B1
    • 21.00
      Talk B1
    • 23.00
      Ştirile B1
    • 00.00
      Ştirile B1
    • 01.00
      Cinemas
    • 02.00
      Talk B1
    • 03.40
      Ştirile B1
    • 04.30
      Ring TV
    • 06.00
      Condamnaţii
  • Euforia Euforia
    • 07.00
      Tortul miresei - Opere alese
    • 08.00
      Prinţesa Atsu
    • 09.00
      Teleshopping
    • 09.15
      Sanctuarul
    • 10.00
      Păstrează speranţa
    • 14.00
      Ură de fiică
    • 15.30
      Ploaie de iubire
    • 17.00
      Cineva care să mă apere
    • 19.00
      Nu-i uşor să fii mireasă!
    • 20.00
      Idila căpitanului Corelli
    • 22.00
      Parfum de femeie
    • 01.30
      Ură de fiică
    • 02.40
      Ploaie de iubire
    • 06.00
      Zeiţa mirodeniilor
    • 06.30
      Tortul miresei - Opere alese
  • Antena 1 Antena 1
    • 09.00
      Cadetul Kelly
    • 11.00
      George, trăsnitul junglei 2
    • 13.00
      Observator
    • 13.30
      Mumia
    • 16.00
      Observator
    • 16.15
      SuperBingo Metropolis
    • 19.00
      Observator
    • 19.45
      FamiliaDA
    • 20.30
      Totul e permis
    • 22.15
      Surpriză: vine Polly!
    • 00.30
      George, trăsnitul junglei 2
    • 02.00
      Observator
    • 02.45
      Cadetul Kelly
    • 04.15
      Surpriză: vine Polly!
    • 06.00
      Observator
  • National TV National TV
    • 07.30
      Mica mireasă
    • 08.30
      Specialişti în sănătate
    • 09.00
      Viaţa fermierului
    • 10.00
      Campionatul de joacă
    • 11.00
      Tradiţii de la bunica
    • 12.30
      Pastila Vouă
    • 12.45
      Teleshopping
    • 13.00
      Să v-amintiţi Duminica...
    • 16.45
      Iubire interzisă
    • 18.30
      Ştiri Naţional TV
    • 19.15
      Mica mireasă
    • 20.15
      Iubire mută
    • 23.30
      Să v-amintiţi Duminica...
    • 03.15
      Pastila Vouă
    • 03.30
      Pitici de vară
    • 04.30
      Consilier de urgenţă
    • 06.00
      Sare şi Piper
  • PRO TV PRO TV
    • 07.00
      Ştirile Pro TV
    • 10.00
      Mirajul dansului 2
    • 12.00
      Gossip Girl: Intrigi la New York
    • 13.00
      Ştirile Pro TV
    • 13.05
      O dădacă musculoasă
    • 15.00
      Motelul iubirii
    • 17.00
      Comoara din spatele cărţilor 2
    • 19.00
      Ştirile Pro TV
    • 20.30
      Poliţist la ananghie
    • 22.45
      Bancomatul terorii
    • 00.30
      Poliţist la ananghie
    • 02.30
      Ştirile Pro TV
    • 04.00
      Bancomatul terorii
    • 05.30
      Ce se întâmplă, doctore?
    • 06.00
      România, te iubesc!
  • Film Cafe Film Cafe
    • 09.55
      Rebecca
    • 11.40
      Comoara din insulă
    • 13.25
      Tărâmul nostru
    • 15.25
      Înapoi, la noi doi
    • 16.55
      Zorro
    • 19.00
      Elisa
    • 21.00
      Bobby
    • 23.10
      Cinci prieteni în Viaţa de Apoi
    • 02.10
      Poveşti cu neveste
    • 04.00
      Fetele Bombă
    • 05.00
      Alesul destinului
    • 06.00
      Teleshopping
  • Acasa Acasa
    • 07.30
      Suflet de gheaţă
    • 08.30
      Poveştiri adevărate
    • 09.30
      Teleshopping
    • 09.45
      Diamantul nopţii
    • 10.45
      Teleshopping
    • 11.00
      Maricruz
    • 12.00
      Viaţă de împrumut
    • 13.00
      Teleshopping
    • 13.30
      Triumful dragostei
    • 15.30
      Suflet de gheaţă
    • 17.30
      Diamantul nopţii
    • 18.30
      Maricruz
    • 19.30
      Viaţă de împrumut
    • 20.30
      Furtuna din adâncuri
    • 22.30
      Îţi ordon să mă iubeşti!
    • 00.30
      Doctorul casei
    • 01.30
      Furtuna din adâncuri
    • 03.00
      Îţi ordon să mă iubeşti!
    • 04.30
      Doamne de poveste
    • 05.30
      Triumful dragostei
    • 06.30
      Triumful dragostei
  • Kanal D Kanal D
    • 08.00
      Teleshopping
    • 08.30
      Campionul
    • 09.45
      Pastila de râs - Medicament fără efecte secundare
    • 10.30
      Amor cu fiica şefului meu
    • 12.30
      Ştirile Kanal D
    • 13.30
      WOWbiz
    • 15.00
      Bingo România
    • 17.15
      Asta-i România!
    • 18.45
      Ştirea zilei
    • 19.00
      Ştirile Kanal D
    • 19.45
      D-Paparazzi
    • 20.30
      Ochii din umbră
    • 22.00
      Băieţi pe motoare
    • 00.00
      Ştirile Kanal D
    • 01.00
      D-Paparazzi
    • 01.45
      Ochii din umbră
    • 03.00
      Ziua răzbunării
    • 03.30
      No information
    • 04.45
      Neveste de piloţi
    • 05.30
      Pastila de râs - Medicament fără efecte secundare
    • 06.15
      Poveste de familie
  • AXN AXN
    • 07.00
      Cougar Town
    • 07.25
      Îngerul păzitor
    • 08.20
      Stăpânul fiarelor
    • 09.15
      Post Mortem
    • 10.10
      Post Mortem
    • 11.10
      Justiţie militară
    • 12.05
      Justiţie militară
    • 13.00
      NCIS: Anchetă militară
    • 13.55
      NCIS: Anchetă militară
    • 14.50
      Parteneri cu bucluc
    • 15.40
      Unicul
    • 17.20
      Merlin
    • 18.15
      Merlin
    • 19.10
      NCIS: Anchetă militară
    • 20.05
      NCIS: Anchetă militară
    • 21.00
      Clanul Hatfield şi clanul McCoy
    • 22.55
      Minţi criminale
    • 23.55
      Minţi criminale
    • 00.50
      Parteneri cu bucluc
    • 01.40
      Clanul Hatfield şi clanul McCoy
  • Prima TV Prima TV
    • 07.00
      Euromaxx
    • 07.30
      Teleshopping
    • 08.00
      Mediumul
    • 08.45
      Mediumul
    • 09.30
      Casă, construcţie şi design
    • 10.00
      Teleshopping
    • 10.30
      Cu lumea-n cap
    • 11.00
      Levintza prezintă
    • 11.30
      Teleshopping
    • 12.00
      Luana Show
    • 13.00
      Mondenii
    • 14.00
      Cireaşa de pe tort
    • 15.00
      Killer Karaoke
    • 16.00
      Iubiri secrete
    • 17.00
      Iubiri secrete
    • 18.00
      Focus 18
    • 19.00
      Focus Sport
    • 19.30
      Cireaşa de pe tort
    • 20.30
      Schimb de mame
    • 22.00
      Ajutor! Vreau să slăbesc!
    • 23.30
      Dragon Boys
    • 01.30
      Iubiri secrete
    • 02.15
      Iubiri secrete
    • 03.00
      Focus
    • 04.30
      Casă, construcţie şi design
    • 05.00
      Şi eu m-am născut în România
    • 06.00
      Cireaşa de pe tort
  • AXN White AXN White
    • 07.00
      Teleshopping
    • 12.00
      Ferma Heartland
    • 12.50
      Teleshopping
    • 13.05
      Comisarul Rex
    • 14.00
      Toată muzica din inimă
    • 15.45
      Verdict: Crimă
    • 16.40
      Destine
    • 17.10
      Destine
    • 17.40
      Sue Thomas
    • 18.30
      Zbor peste inimi
    • 19.30
      Fear Of Loving
    • 21.30
      Destine
    • 22.00
      Destine
    • 22.30
      Psihologia crimei
    • 23.30
      Zbor peste inimi
    • 00.30
      Frumoasa şi bestia
    • 01.15
      Ucigaşele
    • 02.05
      TJ Hooker
    • 03.00
      Caracatiţa
    • 05.00
      Teleshopping
  • AXN Black AXN Black
    • 10.10
      Război intergalactic
    • 11.05
      Război intergalactic
    • 12.00
      Teleshopping
    • 14.05
      O lume dispărută
    • 15.00
      O lume dispărută
    • 15.55
      Vânătorii de fantome
    • 16.50
      V.I.P.
    • 17.45
      V.I.P.
    • 18.40
      Tarzan în centrul Pământului
    • 19.35
      Tarzan în centrul Pământului
    • 20.30
      Stăpânul fiarelor
    • 21.20
      Stăpânul fiarelor
    • 22.10
      Stăpânul fiarelor
    • 23.00
      Spartacus
    • 00.05
      Renegata
    • 00.55
      Renegata
    • 01.45
      Vânătorii de fantome
    • 02.40
      O lume dispărută
    • 03.25
      O lume dispărută
    • 04.10
      Călători din preistorie
  • HBO HBO
    • 07.20
      Katy Perry: Despre mine
    • 08.55
      Bărbaţii în negru 3
    • 10.40
      Simte-te ca acasă
    • 12.20
      Copacabana
    • 14.05
      Paul. Un extraterestru fugit de-acasă
    • 15.50
      Rămâi cu mine - din culise 1
    • 16.15
      Aventuri sub clar de lună
    • 17.50
      Marile speranţe
    • 20.00
      Rămâi cu mine
    • 20.50
      Ruby Sparks
    • 22.35
      Imperiul din Atlantic City
    • 23.30
      Imperiul din Atlantic City
    • 00.25
      Riposta
    • 01.10
      Cronici
    • 02.35
      Detaşamentul orb
    • 03.05
      Casa din Cornouaille
    • 04.40
      The Shukar Collective Project
    • 06.00
      Marile speranţe
  • Filmbox Filmbox
    • 07.35
      Parada swing
    • 08.50
      Majestatea Sa
    • 10.30
      Abbott şi Costello: cele mai amuzante momente
    • 11.50
      Africa pentru totdeauna
    • 13.15
      Zile de neuitat
    • 14.40
      Magnificii şapte
    • 16.05
      Pentru ce să trăieşti
    • 17.40
      Gaşca din Sugar Creek - Hoţul din mlaştină
    • 19.00
      Blanche
    • 20.35
      Dispari, gândacule!
    • 22.00
      Cialo
    • 23.35
      Au revoir Taipei
    • 01.00
      Poveşti din L.A.
    • 01.50
      Direct la ţintă
    • 03.35
      Legea porcului
    • 06.55
      Iertarea păcatelor
  • Cinemax Cinemax
    • 07.00
      Alb şi negru
    • 08.30
      Heleno de Freitas
    • 10.30
      Marie Kroyer
    • 12.15
      Fraţii
    • 13.55
      Fundamentalistul
    • 16.05
      Alb şi negru
    • 17.45
      Cursă fără frâne
    • 19.15
      Marie Kroyer
    • 21.00
      Călătoria
    • 22.50
      Cazurile lui Jack Cloth 2
    • 00.25
      Răzbunarea
    • 01.50
      Ospăţ sângeros
    • 03.40
      Cartelul crimelor
    • 04.40
      Deşertul tătarilor
  • RTV RTV
    • 07.00
      România TV News 07:00
    • 08.00
      România TV News 08:00
    • 09.00
      România TV News 09:00
    • 10.00
      România TV News 10:00
    • 11.00
      România TV News 11:00
    • 12.00
      România TV News 12:00
    • 13.00
      România TV News 13:00
    • 14.00
      România TV News 14:00
    • 15.00
      România TV News 15:00
    • 16.00
      România Te Vede
    • 18.00
      România TV News 18:00
    • 18.45
      Newsdesk
    • 20.00
      Newsline
    • 21.00
      România exclusiv
    • 23.00
      România TV News 23:00
    • 00.00
      România TV News 24:00
    • 01.00
      România TV News 24:00
    • 02.00
      România exclusiv
    • 02.30
      No information
    • 04.00
      Newsdesk
    • 05.00
      Romania TV News 24:00
    • 06.00
      România TV News 06:00
  • Acasa Gold Acasa Gold
    • 07.30
      Doctorul casei
    • 08.30
      Casa Ibacka
    • 09.15
      Casa de alături
    • 10.15
      Terra Nostra
    • 11.15
      Teleshopping
    • 11.30
      Secrete din trecut
    • 12.30
      Lara
    • 13.30
      Teleshopping
    • 14.00
      Emperatriz
    • 15.00
      Casa de alături
    • 16.00
      Înger sălbatic
    • 17.00
      Terra Nostra
    • 18.00
      Secrete din trecut
    • 19.00
      Lara
    • 20.00
      Emperatriz
    • 21.00
      Casa de alături
    • 22.00
      Înger sălbatic
    • 23.00
      Terra Nostra
    • 00.00
      Lara
    • 01.00
      Doamne de poveste
    • 02.00
      Doctorul casei
    • 03.00
      Casa Ibacka
    • 06.30
      Doamne de poveste
  • Cinemax 2 Cinemax 2
    • 07.00
      Cum să-ţi legi şireturile
    • 08.40
      Lecţia de comedie
    • 09.05
      Alături de Grace
    • 10.50
      În direct din Bagdad
    • 12.35
      Moartea unui supererou
    • 14.10
      Orient
    • 15.45
      Dragoste cu bucluc
    • 17.30
      Cum să-ţi legi şireturile
    • 19.10
      În direct din Bagdad
    • 21.00
      Stuart: O viaţă spusă invers
    • 22.30
      Treme
    • 23.30
      Fundamentalistul
    • 01.40
      Puiul de aur
    • 03.35
      Stuart: O viaţă spusă invers
    • 05.10
      Fraţii
  • Digi Film Digi Film
    • 07.20
      Jack şi uriaşii
    • 09.20
      Van Helsing: Misiune la Londra
    • 09.55
      Saga Amurg: Zori de zi - Partea a II-a
    • 11.55
      Jocuri la nivel înalt
    • 14.05
      Dragoste şi alte necazuri
    • 16.00
      Teoria haosului
    • 17.30
      Transformers: Răzbunarea celor învinşi
    • 20.00
      Bătălia de la Los Angeles
    • 22.00
      Ai 30 de minute sau bum!
    • 23.25
      Ziua trădătorilor
    • 01.10
      O vacanţă de vis
    • 03.00
      Dragoste şi alte necazuri
    • 05.05
      Ai 30 de minute sau bum!
    • 06.30
      Teoria haosului
  • Diva Universal Diva Universal
    • 07.00
      Neveste disperate
    • 08.00
      Neveste disperate
    • 09.00
      Neveste disperate
    • 10.00
      Neveste disperate
    • 10.55
      Neveste disperate
    • 11.50
      Camerista din Manhattan
    • 13.00
      Camerista din Manhattan
    • 14.00
      Camerista din Manhattan
    • 15.00
      Camerista din Manhattan
    • 16.00
      Camerista din Manhattan
    • 17.00
      Anatomia lui Grey
    • 18.00
      Anatomia lui Grey
    • 19.00
      Lista lui Lori
    • 21.00
      Du-mă acasă!
    • 23.00
      Destine frânte
    • 00.00
      Băieţi şi fete
    • 02.00
      Ofiţeri începători
    • 02.50
      Paradisul lui Michelle
    • 03.40
      Paradisul lui Michelle
    • 04.30
      Crăciunul cu \C\ mare
    • 06.00
      Ofiţeri începători
  • HBO Comedy HBO Comedy
    • 09.00
      Familia Heck
    • 09.20
      Familia Heck
    • 09.40
      Familia Heck
    • 10.00
      Familia Heck
    • 10.25
      Transformarea
    • 12.00
      Marea cursă de Crăciun
    • 13.35
      Adio, dar rămân cu tine
    • 15.25
      Iluminata Amy
    • 15.55
      Iluminata Amy
    • 16.25
      Transformarea
    • 18.00
      Marea cursă de Crăciun
    • 19.40
      Adio, dar rămân cu tine
    • 21.30
      Cei trei nătărăi
    • 23.00
      Salutare, doamnelor!
    • 23.30
      Secţia de geriatrie
    • 00.00
      Întâlnire nepotrivită
    • 01.30
      Mi-e dor de toată lumea
    • 03.05
      Monştrii 3
    • 04.30
      Salutare, doamnelor!
    • 05.00
      Secţia de geriatrie
    • 05.30
      Închiderea programului
  • MGM MGM
    • 07.00
      Fata din vale
    • 08.40
      Ce-i nou, pisicuţo?
    • 10.30
      Big Screen
    • 10.50
      Teleshopping
    • 13.00
      Alt bărbat, altă femeie
    • 15.20
      Big Screen
    • 15.35
      Unu, doi, trei
    • 17.25
      Aventurile lui Buckaroo Banzai
    • 19.10
      Ticăloşii
    • 21.00
      Eu şi bunicul
    • 22.40
      Iubiţii Mariei
    • 00.30
      Coffy
    • 02.00
      Împotriva legii
    • 03.25
      Ultimul Leo
    • 05.10
      Iubiţii Mariei
  • PRO Cinema PRO Cinema
    • 08.45
      Merlin
    • 09.05
      Merlin
    • 09.30
      Promotor
    • 10.00
      Acasă în bucătărie
    • 11.00
      Earl
    • 11.25
      Earl
    • 11.45
      Teleshopping
    • 12.00
      Bine, dragă!
    • 12.30
      Bine, dragă!
    • 13.00
      Unitatea
    • 14.00
      Merlin
    • 14.25
      Merlin
    • 14.45
      Lumea Pro Cinema
    • 15.15
      Zoom în 10
    • 15.30
      Bine, dragă!
    • 16.00
      Bine, dragă!
    • 16.30
      Unitatea
    • 17.15
      Viaţa ca o tornadă
    • 19.00
      Earl
    • 19.30
      Earl
    • 20.00
      Din Raiul meu
    • 22.30
      Purtătorii
    • 00.15
      Evadarea
    • 01.00
      Misteriosul John Doe
    • 01.45
      Purtătorii
    • 03.15
      Evadarea
    • 04.15
      Lumea Pro Cinema
    • 04.45
      Cine A. M.
  • TCM TCM
    • 07.00
      Doamna şi aventurierul
    • 09.00
      Willy Wonka şi fabrica de ciocolată
    • 11.00
      Rebel fără cauză
    • 13.10
      Aleea îngustă
    • 15.05
      Începe revoluţia fără mine
    • 16.50
      Quo Vadis
    • 20.10
      Gladiatorii spartani
    • 22.00
      Academia de poliţie 2
    • 23.55
      Celebritate
    • 02.30
      Academia de poliţie 2
    • 04.05
      Sfântul la Palm Springs
    • 05.15
      Gangster şi rock star
  • TV 1000 TV 1000
    • 07.00
      Culegătorii de scoici
    • 09.00
      Mary cea gravidă
    • 11.00
      Pasiune imposibilă
    • 13.00
      Ciocolată cu dragoste
    • 15.00
      Cavalerii spaţiului
    • 17.00
      Ginostra
    • 19.00
      Tango criminal
    • 21.00
      Vizavi
    • 23.00
      Chloe
    • 01.00
      Eurotico 4
    • 01.40
      Strălucire şi pasiune
    • 03.05
      Dragoste nemuritoare
    • 05.00
      Tango criminal
  • Universal Channel Universal Channel
    • 07.50
      O familie de poliţişti
    • 08.50
      O familie de poliţişti
    • 09.50
      Tornada de pietre
    • 11.40
      Cavalerii-dragoni
    • 13.30
      Cutremur sub gheţuri
    • 15.20
      O mare mortală
    • 17.10
      Tornada extraterestră
    • 19.00
      Arcaşul
    • 20.00
      Arcaşul
    • 21.00
      CSI: Miami
    • 22.00
      CSI: Miami
    • 23.00
      Conan Distrugătorul
    • 01.00
      Misiune de gradul zero
    • 03.15
      Stargate: Atlantis
    • 04.15
      Joaca de-a spionii
    • 06.00
      Tornada extraterestră
  • Animal Planet Animal Planet
    • 07.00
      Moşia mangustelor
    • 07.25
      Pisici infernale
    • 08.15
      Totul despre câini/pisici/animale de companie
    • 09.10
      Creaturile ciudate ale lui Nick Baker
    • 10.05
      Musafiri nepoftiţi
    • 10.30
      Fraţi de mlaştină
    • 11.00
      Veterinarul de pe Plaja Bondi
    • 11.55
      Insule sălbatice
    • 12.50
      America de Nord
    • 13.45
      America de Nord
    • 14.40
      America de Nord
    • 15.35
      America de Nord
    • 16.30
      America de Nord
    • 17.25
      America de Nord
    • 18.20
      Musafiri nepoftiţi
    • 18.45
      Musafiri nepoftiţi
    • 19.15
      Fraţi de mlaştină
    • 19.40
      Fraţi de mlaştină
    • 20.10
      Steve Backshall: Înotătorul extrem
    • 21.05
      Australia sub teroare
    • 22.00
      În sălbăticia Africii
    • 22.55
      Regatul ghepardului
    • 23.20
      Regatul ghepardului
    • 23.50
      Lumea animalelor - Necenzurat
    • 00.45
      Steve Backshall: Înotătorul extrem
    • 01.35
      Poliţia Veterinară din Philadelphia
    • 02.25
      Australia sub teroare
    • 03.15
      În sălbăticia Africii
    • 04.05
      Regatul ghepardului
    • 04.30
      Regatul ghepardului
    • 04.55
      Poliţia Veterinară din Philadelphia
    • 05.45
      Insule sălbatice
    • 06.35
      SOS Animalele
  • Da Vinci Learning Da Vinci Learning
    • 07.00
      Istoria explorărilor - Primii navigatori
    • 07.30
      Descoperitorii - Strămoşii noştri, chinezii
    • 08.00
      Să-i cunoaştem pe marii artişti - Rembrandt
    • 08.30
      Să învăţăm cu Harrison - Electricitatea
    • 09.00
      Totul pentru copii - Lanterna magică
    • 09.30
      Hrană pentru creier - Cum rezolvă ştiinţa crime2
    • 10.00
      Ciudăţeniile ştiinţei - Lumina
    • 10.30
      A fost odată... Terra - Pădurea amazoniană
    • 11.00
      Totul pentru copii - Grădina roşie
    • 11.30
      Marvi Hammer - Tonii
    • 12.00
      Cozi care comunică
    • 12.15
      Incredibilele caracatiţe
    • 12.30
      Să-i cunoaştem pe marii artişti - Vincent van Gogh
    • 13.00
      Să învăţăm cu Harrison - Vremea
    • 13.30
      Despre eroi - Alexander Graham Bell
    • 14.00
      Hrană pentru creier - De ce să nu ne jucăm cu mâncarea?
    • 14.30
      Busola timpului - Grecia clasică - Partea I
    • 14.40
      Busola timpului - Grecia clasică - Partea II
    • 15.00
      A fost odată... Terra - Comerţul echitabil
    • 15.30
      Marvi Hammer - Orcile
    • 16.00
      Vulpile
    • 16.15
      Zebrele
    • 16.30
      Ciudăţeniile ştiinţei - Telefonul
    • 17.00
      Evoluţia vieţii - Bureţii
    • 17.30
      e2 Design - Melbourne renaşte
    • 18.00
      Să-i cunoaştem pe marii artişti - Claude Monet
    • 18.30
      Să învăţăm cu Harrison - Sunetul
    • 19.00
      Despre eroi - Macabeii
    • 19.30
      A fost odată... Terra - Ecosistemele lumii
    • 20.00
      Loviturile cangurilor
    • 20.15
      Balenele ucigaşe
    • 20.30
      Ciudăţeniile ştiinţei - Plasticul
    • 21.00
      Marea creaturilor stranii
    • 22.00
      Codul genetic - Descifrarea
    • 23.00
      Ştiinţă pură
    • 23.30
      e2 Design - Folosit în exces
    • 00.00
      e2: Energia - Energie pentru ţările în curs de dezvoltare
    • 00.30
      Superştiinţa - Singapore, oraşul din grădină
    • 01.00
      Marea creaturilor stranii
    • 02.00
      Din cabina pilotului - Tokio
    • 03.20
      Misiunea Astrolab
    • 04.00
      Din cabina pilotului - Insulele Maldive
    • 05.00
      Absolut fantastic - Biocarburanţi
    • 05.15
      Absolut fantastic - Întrebuinţările ţiţeiului
    • 05.30
      Muzica numerelor prime
    • 06.00
      Codul genetic - Descifrarea
  • Discovery Channel Discovery Channel
    • 07.40
      Investiţii imobiliare
    • 08.10
      Investiţii imobiliare
    • 08.35
      Comoara din container
    • 09.05
      Comoara din container
    • 09.30
      Specialişti în fiare vechi
    • 10.00
      Regii licitaţiilor
    • 10.30
      Regii licitaţiilor
    • 11.00
      Regii licitaţiilor
    • 11.30
      Regii licitaţiilor
    • 12.00
      Vânătorii de licitaţii
    • 12.30
      Vânătorii de licitaţii
    • 13.00
      Bagaje la licitaţie
    • 13.30
      Bagaje la licitaţie
    • 14.00
      Bagaje la licitaţie
    • 14.30
      Bagaje la licitaţie
    • 15.00
      Regii licitaţiilor
    • 15.30
      Regii licitaţiilor
    • 16.00
      Comoara din container
    • 16.30
      Comoara din container
    • 17.00
      Maşini pe alese: Top 5
    • 18.00
      Maşini nervoase
    • 19.00
      Fantom Works
    • 20.00
      Cel mai mare vas din lume
    • 21.00
      Bear Grylls: Scapă cu viaţă!
    • 22.00
      Viaţa la capătul lumii
    • 23.00
      Whiskey în afara legii
    • 00.00
      Dicţionar de boli tropicale
    • 01.00
      Maşini nervoase
    • 01.50
      Cel mai mare vas din lume
    • 02.40
      Bear Grylls: Scapă cu viaţă!
    • 03.30
      Viaţa la capătul lumii
    • 04.20
      Maşini pe alese: Top 5
    • 05.10
      Fantom Works
    • 06.00
      O pradă mortală
    • 06.50
      Tehnici esenţiale de supravieţuire
  • Discovery Science Discovery Science
    • 07.00
      Decodificarea dezastrului
    • 07.50
      Decodificarea dezastrului
    • 08.40
      Gadget Show
    • 09.05
      Cum funcţionează tehnologia
    • 09.30
      Confruntări şi fiare vechi
    • 10.25
      Confruntări şi fiare vechi
    • 11.20
      Confruntări şi fiare vechi
    • 12.10
      Confruntări şi fiare vechi
    • 13.00
      Confruntări şi fiare vechi
    • 13.50
      Cum se fabrică mâncarea
    • 14.20
      Gadget Show
    • 14.45
      Cum funcţionează tehnologia
    • 15.10
      Cele mai ciudate fenomene meteo
    • 15.35
      Cele mai ciudate fenomene meteo
    • 16.00
      Tehnologia cutremurelor
    • 16.55
      Cum putem salva planeta
    • 17.45
      Adevărul despre Terra
    • 18.40
      Rocket City Rednecks
    • 19.05
      Rocket City Rednecks
    • 19.30
      Curiosity
    • 20.20
      Adevărul despre Terra
    • 21.10
      Gadget Show
    • 21.35
      Cum funcţionează tehnologia
    • 22.00
      Curiosity
    • 22.50
      Adevărul despre Terra
    • 23.40
      Colonia
    • 00.30
      Cum se fabrică mâncarea
    • 01.00
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 01.50
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 02.45
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 03.35
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 04.25
      Morgan Freeman şi spaţiul cosmic
    • 05.15
      Gadget Show
    • 05.40
      Cum funcţionează tehnologia
    • 06.05
      Cum se fabrică mâncarea
    • 06.35
      Cum se fabrică mâncarea
  • Discovery World Discovery World
    • 07.00
      De profesie supravieţuitor
    • 07.50
      Discovery mi-a salvat viaţa
    • 08.45
      Vânătorul de tatuaje
    • 09.35
      Vânătorul de tatuaje
    • 10.30
      Vânătorul de tatuaje
    • 11.20
      Tehnologie extremă
    • 12.10
      Tehnologie extremă
    • 13.05
      Lumea preistorică
    • 13.55
      Lumea preistorică
    • 14.50
      Lumea preistorică
    • 15.45
      Lumea se dezvăluie: Hagialâcul
    • 16.40
      Mâncăruri bizare
    • 17.35
      Acele minunate maşini zburătoare
    • 18.25
      Animale contra gladiatori
    • 20.10
      Tancurile - Momente de glorie
    • 21.05
      Spionii din subteranele Berlinului
    • 22.00
      Animale contra gladiatori
    • 23.50
      Josh Bernstein: Misterele lumii
    • 00.45
      Anchetă la Palat
    • 01.35
      Anchetă la Palat
    • 02.30
      Cazuri nerezolvate
    • 03.25
      Richard al III-lea: Povestea continuă
    • 04.20
      Lumea preistorică
    • 05.15
      Lumea preistorică
    • 06.05
      Lumea preistorică
  • Fine Living Network Fine Living Network
    • 07.00
      Pilates: schimbă-ţi viaţa
    • 07.50
      Yoga zi de zi
    • 08.40
      Dieta perfectă
    • 09.05
      Delicii orientale
    • 09.30
      Cu Rachael în vacanţă
    • 10.00
      Vânătorii de case prin lume
    • 10.25
      Design cu Candice - 1
    • 10.50
      O pată de culoare
    • 11.15
      Schimbare de culoare
    • 11.40
      În vizită la vedete
    • 12.10
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 12.35
      Un weekend cu Giada
    • 13.00
      La masă cu Michael Chiarello
    • 13.25
      Vânătorii de case prin lume
    • 13.50
      Case experimentale
    • 14.45
      Camere de milioane
    • 15.10
      Design cu Candice - 1
    • 15.35
      Disneyland în curtea mea
    • 16.00
      O casă în Hawaii
    • 16.25
      O baie de milioane
    • 16.50
      Lumea modei: colecţiile toamnă-iarnă 2013
    • 17.15
      Cele mai trăsnite case
    • 17.40
      Vânătorii de case prin lume
    • 18.05
      Delicii orientale
    • 18.30
      La masă cu Michael Chiarello
    • 19.00
      Doar cu rezervare
    • 19.25
      O casă în Hawaii
    • 19.55
      Design cu Candice - 1
    • 20.20
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 20.45
      Vânătorii de case prin lume
    • 21.10
      Sfatului decoratorului
    • 21.35
      Nunţi de lux
    • 22.00
      Cele mai extravagante case
    • 22.55
      O nouă grădină
    • 23.20
      O nouă grădină
    • 23.45
      Spaţii secrete
    • 00.35
      Lumea modei: colecţiile toamnă-iarnă 2013
    • 01.00
      O casă mai arătoasă
    • 01.30
      Dacă pereţii ar vorbi
    • 01.55
      Design cu Candice - 1
    • 02.20
      Cele mai extravagante case
    • 03.10
      O nouă grădină
    • 03.35
      O nouă grădină
    • 04.05
      Spaţii secrete
    • 04.55
      Nunţi de lux
    • 05.20
      Maeştrii luxului - Bijuterii
    • 05.45
      Case experimentale
    • 06.35
      Vânătorii de case prin lume
  • Investigation Discovery Investigation Discovery
    • 07.00
      Obsesii ciudate
    • 07.25
      Obsesii ciudate
    • 07.50
      Obsesii ciudate
    • 08.15
      Obsesii ciudate
    • 08.40
      Dr. G, medic legist
    • 09.30
      Dr. G, medic legist
    • 10.20
      Dr. G, medic legist
    • 11.10
      Dr. G, medic legist
    • 12.00
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 12.50
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 13.40
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 14.30
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 15.20
      Persoane dispărute
    • 16.10
      Persoane dispărute
    • 17.00
      Persoane dispărute
    • 17.50
      Persoane dispărute
    • 18.40
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 19.30
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 20.20
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 21.10
      Cazuri şocante cu Paula Zahn
    • 22.00
      Femei criminale
    • 22.50
      Căsnicii cu vieţi duble
    • 23.15
      Căsnicii cu vieţi duble
    • 23.40
      Rude de sânge
    • 00.30
      Adevăratul loc al crimei
    • 01.20
      Obsesii ciudate
    • 01.45
      Obsesii ciudate
    • 02.10
      Femei criminale
    • 03.00
      Căsnicii cu vieţi duble
    • 03.25
      Căsnicii cu vieţi duble
    • 03.45
      Rude de sânge
    • 04.30
      Adevăratul loc al crimei
    • 05.20
      Obsesii ciudate
    • 05.45
      Obsesii ciudate
    • 06.10
      Crime aproape perfecte
  • National Geographic National Geographic
    • 07.00
      OZN: Istoria secretă
    • 09.00
      Extratereştri în Europa
    • 10.00
      Sfârşitul după maya
    • 11.00
      Înălţarea creştinismului
    • 12.00
      Înălţarea creştinismului
    • 13.00
      Al Doilea Război Mondial
    • 14.00
      Al Doilea Război Mondial
    • 15.00
      Megastructuri naziste
    • 16.00
      Templul lui Himmler
    • 17.00
      America în beznă
    • 19.00
      Femei în sclavie
    • 20.00
      Sex în Epoca de piatră
    • 21.00
      Oameni cu greutate
    • 22.00
      Tabu Africa
    • 23.00
      Tabu
    • 00.00
      Oameni cu greutate
    • 01.00
      Tabu Africa
    • 02.00
      Tabu
    • 03.00
      Megastructuri naziste
    • 04.00
      Templul lui Himmler
    • 05.00
      America în beznă
  • NatGeo Wild NatGeo Wild
    • 07.00
      Top 10 arsenal
    • 08.00
      Prinşi în fapt
    • 09.00
      Pisica ta sălbatică
    • 10.00
      Prinşi în fapt
    • 11.00
      Prinşi în fapt
    • 12.00
      Prinşi în fapt
    • 13.00
      Prinşi în fapt
    • 14.00
      Feline mari
    • 15.00
      20 de periculoşi
    • 16.00
      Pitoniada
    • 17.00
      Mamba neagră
    • 18.00
      Vânători de elită
    • 19.00
      Prinşi în fapt
    • 20.00
      Prinşi în fapt
    • 21.00
      Pisica ta sălbatică
    • 22.00
      Prinşi în fapt
    • 23.00
      Prinşi în fapt
    • 00.00
      Pisica ta sălbatică
    • 01.00
      Secrete de vânător
    • 02.00
      Prinşi în fapt
    • 03.00
      Prinşi în fapt
    • 04.00
      Cine a omorât-o pe Taylor Mitchell?
    • 05.00
      Pisica ta sălbatică
    • 06.00
      Cesar Millan, şeful haitei
  • TLC TLC
    • 07.00
      LA Ink - Arta tatuajelor
    • 08.00
      Regele cofetarilor
    • 08.30
      Regele cofetarilor
    • 09.00
      Regele cofetarilor
    • 09.30
      Regele cofetarilor
    • 10.00
      Meniuri miraculoase
    • 10.30
      Meniuri miraculoase
    • 11.00
      O emisiune de suflet
    • 12.00
      Secrete în familie
    • 13.00
      Secrete în familie
    • 14.00
      Secrete în familie
    • 15.00
      Secrete în familie
    • 16.00
      Universul Maternităţii
    • 16.30
      Universul Maternităţii
    • 17.00
      LA Ink - Arta tatuajelor
    • 18.00
      Rochia perfectă
    • 18.30
      Rochia perfectă
    • 19.00
      Fashion Star
    • 20.00
      Aceeaşi soţie, altă pălărie
    • 21.00
      Secrete mărturisite
    • 22.00
      Amish în lume: Los Angeles
    • 23.00
      Amish în lume: Los Angeles
    • 00.00
      Poligamie cu acte în regulă
    • 01.00
      Adevăratul loc al crimei
    • 01.50
      Fashion Star
    • 02.40
      Aceeaşi soţie, altă pălărie
    • 03.30
      Secrete mărturisite
    • 04.20
      Adevăratul loc al crimei
    • 05.10
      Detectiv pentru căţei
    • 06.00
      LA Ink - Arta tatuajelor
  • Travel Channel Travel Channel
    • 07.00
      În jurul lumii
    • 08.00
      Cele mai tari curse de motociclete din lume
    • 09.00
      Cele mai tari curse de motociclete din lume
    • 10.00
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 10.30
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 11.00
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 11.30
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 12.00
      Mâncăruri bizare în America
    • 13.00
      Turism de lux
    • 13.30
      Turism de lux
    • 14.00
      Turism de lux
    • 14.30
      Turism de lux
    • 15.00
      Turism de lux
    • 15.30
      Turism de lux
    • 16.00
      Turism de lux
    • 16.30
      Turism de lux
    • 17.00
      Turism de lux
    • 17.30
      Turism de lux
    • 18.00
      Trenuri de lux
    • 19.00
      Hotelul Imposibil
    • 20.00
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 20.30
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 21.00
      Dezvăluirea secretelor sumbre ale Americii
    • 22.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 22.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 23.00
      Confortabil în rulotă, cu Bret Michaels
    • 23.30
      Confortabil în rulotă, cu Bret Michaels
    • 00.00
      Dezvăluirea secretelor sumbre ale Americii
    • 01.00
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 01.30
      Biroul de Obiecte Pierdute
    • 02.00
      Aeroport 24/7: Miami
    • 02.30
      Aeroport 24/7: Miami
    • 03.00
      Magicianul
    • 03.30
      Magicianul
    • 04.00
      Dezvăluirea secretelor sumbre ale Americii
    • 05.00
      Confortabil în rulotă, cu Bret Michaels
    • 05.30
      Confortabil în rulotă, cu Bret Michaels
    • 06.00
      În jurul lumii
  • TV Paprika TV Paprika
    • 09.00
      Meniul zilei
    • 09.15
      Meniul zilei
    • 09.30
      Bucătărie tropicală cu Miguel
    • 10.00
      Experimente culinare
    • 11.00
      Arta gătitului cu Raymond Blanc
    • 11.30
      Fără carne
    • 13.00
      Direct de la producător
    • 13.30
      Nigella la superlativ
    • 14.00
      Să economisim cu Jamie
    • 14.40
      O zi de vară cu Jamie Oliver
    • 15.00
      Din grădina lui Jamie Oliver
    • 15.30
      Din grădina lui Jamie Oliver
    • 16.00
      Din grădina lui Jamie Oliver
    • 16.30
      Jamie Oliver găteşte în 30 de minute
    • 17.00
      Nigella la superlativ
    • 17.30
      Agentul berii - Jan Rosák
    • 18.00
      Fanaticul culinar Balticum
    • 18.30
      Chef între vedete
    • 19.00
      Experimente culinare
    • 20.00
      Perfect
    • 21.00
      Bucătarii nepricepuţi ai Americii
    • 22.00
      Pe fluviul Mekong cu Luke Nguyen
    • 22.30
      Arta gătitului cu Raymond Blanc
    • 23.00
      Din grădina lui Jamie Oliver
    • 23.30
      Din grădina lui Jamie Oliver
  • Viasat Explorer Viasat Explorer
    • 07.00
      În bucăţi!
    • 07.25
      În bucăţi!
    • 07.50
      Piloţii gheţurilor
    • 08.35
      MegaTruckers
    • 09.00
      MegaTruckers
    • 09.25
      MegaTruckers
    • 09.55
      MegaTruckers
    • 10.25
      MegaTruckers
    • 10.55
      MegaTruckers
    • 11.25
      MegaTruckers
    • 11.50
      MegaTruckers
    • 12.20
      MegaTruckers
    • 12.45
      MegaTruckers
    • 13.15
      Mutări masive
    • 13.40
      Cum funcţionează?
    • 14.05
      Cum funcţionează?
    • 14.35
      Aurul negru
    • 15.20
      Graveyard Carz
    • 16.10
      În bucăţi!
    • 16.35
      În bucăţi!
    • 17.00
      Piloţii gheţurilor
    • 17.50
      Pot deveni un inventator milionar?
    • 18.35
      Mutări masive
    • 19.00
      Mutări masive
    • 19.25
      Mega Mutări
    • 20.15
      Oraşe în funcţiune
    • 21.10
      Piloţii gheţurilor
    • 22.00
      La Polul Nord cu Bruce Parry
    • 22.55
      Aurul negru
    • 23.45
      Forţele speciale
    • 00.35
      În bucăţi!
    • 00.59
      Închiderea programului
    • 06.00
      Piloţii gheţurilor
  • Viasat History Viasat History
    • 07.00
      Zbor deasupra Kremlinului
    • 08.00
      Călători în timp
    • 09.00
      Vânătorii de legende
    • 10.00
      Vânătorii de legende
    • 11.00
      Arhivele familiei Medici
    • 12.00
      Misterele muzeelor
    • 13.00
      Evul Mediu
    • 14.00
      Evul Mediu
    • 15.00
      Secretele din ţărână
    • 16.00
      Vânătorii de legende
    • 17.00
      Evul Mediu
    • 18.00
      Călători în timp
    • 19.00
      Secretele din ţărână
    • 20.00
      Misterele muzeelor
    • 21.00
      Lumi antice
    • 22.00
      Lumea pierdută a lui Alexandru
    • 23.00
      Instrumentele morţii
    • 00.00
      Vânătorii de legende
    • 01.00
      Misterele muzeelor
    • 02.00
      Călători în timp
    • 03.00
      Instrumentele morţii
    • 04.00
      Evul Mediu
    • 05.00
      Lumea pierdută a lui Alexandru
    • 05.50
      Secolul XX prin ochii lui James May
    • 06.20
      Secolul XX prin ochii lui James May
  • Viasat Nature Viasat Nature
    • 07.00
      Puişori la zoo
    • 07.30
      Jurnalul urangutanilor
    • 08.25
      Galapagos
    • 09.20
      Societatea \Hope for Wildlife\
    • 10.15
      Animale nonstop
    • 11.05
      Animale nonstop
    • 12.00
      Paseka, elefantul de Paşti
    • 13.00
      Doi panda îndrăgostiţi
    • 13.55
      Jimmy Doherty în grădina lui Darwin
    • 14.55
      Planeta Europa
    • 15.45
      Terry Pratchett în luptă cu extincţia
    • 16.45
      Viaţa
    • 17.30
      Biotehnologii
    • 18.20
      Planeta Europa
    • 19.15
      Paseka, elefantul de Paşti
    • 20.10
      Terry Pratchett în luptă cu extincţia
    • 21.10
      Marile momente ale naturii
    • 22.00
      Biotehnologii
    • 23.00
      Doi panda îndrăgostiţi
    • 00.00
      Misterul de la Plaja Rechinilor
    • 01.00
      Maimuţe la furat
    • 01.30
      Maimuţe la furat
    • 02.00
      Doi panda îndrăgostiţi
    • 03.00
      Maimuţe la furat
    • 03.30
      Maimuţe la furat
    • 04.00
      Protectorii Capului de Vest
    • 04.30
      Protectorii Capului de Vest
    • 05.00
      La zoo
    • 05.30
      La zoo
    • 06.00
      Safari-parc
  • Zone Reality Zone Reality
    • 07.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 08.00
      Agenţii vamali
    • 09.00
      Copii supravieţuitori
    • 10.00
      Anchetatorii accidentelor
    • 11.00
      Probe Judiciare
    • 11.30
      Probe Judiciare
    • 12.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 13.00
      Copii supravieţuitori
    • 14.00
      Judecătoarea Judy
    • 16.00
      Dog, vânătorul de recompense
    • 17.00
      Probe Judiciare
    • 18.00
      Viaţă de ţigan
    • 19.00
      Copii supravieţuitori
    • 20.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 21.00
      De partea dreptăţii
    • 22.00
      Infidelităţi
    • 01.00
      Amanet de lux în Beverly Hills
    • 02.00
      Apele tulburi ale crimei
    • 02.50
      Femei în spatele gratiilor
    • 03.40
      Enigme neelucidate
    • 04.30
      Detectivi în halate albe
    • 05.20
      Crime celebre: Anchetatorii
    • 06.10
      Echipa de salvamari
  • DIGI Sport DIGI Sport
    • 07.00
      Digi Sport Expres
    • 07.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 08.00
      Digi Sport Expres
    • 08.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 09.00
      Digi Sport Expres
    • 09.45
      Gimnastica de dimineaţă
    • 10.00
      Fotbal: Atletico Madrid - Barcelona
    • 11.30
      Fotbal European
    • 12.30
      Ştirile Digi Sport
    • 13.00
      Fotbal: Getafe - Rayo Vallecano
    • 15.00
      Ştirile Digi Sport
    • 15.30
      Interviurile Speciale DGS - Ilie Dumitrescu
    • 16.00
      Fotbal: Cagliari - Juventus
    • 18.00
      Fotbal Club
    • 19.30
      Ştirile Digi Sport
    • 20.00
      Fotbal: Espanyol - Real Madrid
    • 22.00
      Fotbal: Levante - Malaga
    • 00.00
      Ştirile Digi Sport
    • 00.15
      Fotbal Club
    • 01.45
      Fotbal: Roma - Genoa
    • 03.30
      Handbal Masculin: România - Turcia
    • 05.00
      Fotbal: Espanyol - Real Madrid
    • 06.45
      Gimnastica de dimineaţă
  • Dolce Sport Dolce Sport
    • 08.30
      Fotbal Italia: Livorno - Parma
    • 10.30
      Sport 24
    • 12.00
      Retrospectivă 4D
    • 13.00
      Sport Center
    • 13.30
      Fotbal Italia: Torino - Fiorentina
    • 15.30
      Sport Center
    • 16.00
      Fotbal Italia: Cagliari - Juventus
    • 18.30
      Sport 24
    • 19.00
      Fotbal Franţa: Ajaccio - PSG
    • 21.00
      Sport Center
    • 21.45
      Fotbal Italia: Sassuolo - Milan
    • 23.45
      Sport 24
    • 00.15
      Fotbal Italia: Cagliari - Juventus
    • 02.00
      NBA: San Antonio - Minnesota
    • 05.00
      Retrospectivă Play
    • 06.00
      Fotbal Italia: Sassuolo - Milan
    • 06.30
      No information
  • Eurosport Eurosport
    • 09.30
      Raliuri: Raliraid - Cursa Eco Africa
    • 09.45
      Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială la feminin, la Sapporo
    • 10.30
      Schi alpin: Cupa Mondială, la Altenmarkt-Zauchensee
    • 11.30
      Schi alpin: Cupa Mondială, la Adelboden
    • 12.15
      Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding
    • 13.00
      Sanie: Cupa Mondială, la Oberhof
    • 14.15
      Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding
    • 15.00
      Fotbal: Manchester United (Anglia) - Swansea (Anglia)
    • 16.00
      Fotbal: Newcastle (Anglia) - Manchester City (Anglia)
    • 18.00
      Fotbal: Stoke City (Anglia) - Liverpool (Anglia)
    • 20.15
      Darts: Campionatul Mondial, la Frimley Green
    • 21.00
      Snooker: Mastersul de la Londra
    • 00.00
      Raliuri: Raliraid - Dakar
    • 00.30
      Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Tauplitz
    • 01.20
      Sporturi de iarnă: Weekend-ul sporturilor de iarnă
    • 01.30
      Tenis: Punctul lui Mats
    • 02.00
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
    • 04.00
      Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • Eurosport 2 Eurosport 2
    • 07.00
      Snowboard: Cupa Mondială FIS
    • 08.00
      Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială
    • 09.00
      Raliuri: Raliraid - Cursa Eco Africa
    • 09.15
      Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS
    • 10.15
      Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială
    • 11.30
      Sanie: Cupa Mondială
    • 12.30
      Schi fond: Cupa Mondială
    • 13.45
      Schi alpin: Cupa Mondială
    • 14.30
      Schi alpin: Cupa Mondială
    • 15.30
      Combinata nordică: Cupa Mondială
    • 16.00
      Combinata nordică: Cupa Mondială
    • 16.45
      Snowboard: Cupa Mondială FIS
    • 17.15
      Biatlon: Cupa Mondială
    • 17.45
      Biatlon: Cupa Mondială
    • 18.10
      Sporturi de iarnă: Weekend-ul sporturilor de iarnă
    • 18.15
      Darts: Campionatul Mondial
    • 19.30
      Box
    • 21.00
      Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS
    • 22.00
      Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială
    • 23.00
      Biatlon: Cupa Mondială
    • 23.25
      Sporturi de iarnă: Weekend-ul sporturilor de iarnă
    • 23.30
      Handbal: Emisiunea Campionatului European EHF 2014
    • 23.45
      Tenis: Punctul lui Mats
    • 00.15
      Tenis: Openul Australiei
    • 02.00
      Tenis: Openul Australiei
    • 04.00
      Tenis: Openul Australiei
  • GSP TV GSP TV
    • 07.30
      Fotbal: Cele mai mari gafe
    • 08.30
      Fight Sports: Cele mai tari KO
    • 09.30
      Fight News
    • 10.00
      Ştiri
    • 10.30
      Interviul Anului
    • 11.00
      Ştiri
    • 12.00
      Reality Show
    • 13.30
      Smile Tv
    • 14.30
      Campionatul National de Biliard 2013: highlights
    • 16.30
      Major League Soccer 2013: highlights
    • 17.30
      English Championship 2013: highlights
    • 18.00
      Ştiri
    • 19.00
      Reality Show
    • 20.30
      Ştiri
    • 21.00
      UFC 168: Chris Weidman vs Anderson Silva
    • 23.30
      Ştiri
    • 00.00
      UFC 2013
    • 03.30
      Ştiri
    • 06.00
      Ştiri
  • Sport.ro Sport.ro
    • 07.00
      Ştiri Sport.ro
    • 08.00
      Ştiri Sport.ro
    • 09.00
      Ştiri Sport.ro
    • 09.10
      Ora exactă în sport
    • 10.00
      Ştiri Sport.ro
    • 10.05
      Promotor
    • 10.30
      Ştiri Sport.ro
    • 11.00
      Ora exactă în sport
    • 13.00
      Ştiri Sport.ro
    • 14.00
      Americanii au talent
    • 15.00
      Ştiri Sport.ro
    • 15.05
      Spărgătorii de râs
    • 16.00
      Patron la Steaua
    • 18.00
      Ştiri Sport.ro
    • 18.45
      \Ticăloşi cu Glorie\ Campionii Glory din 2013
    • 20.00
      Spărgătorii de râs
    • 21.00
      Ştiri Sport.ro
    • 21.30
      Marea Ţăcăneală
    • 22.00
      1000 de întâmplări mortale
    • 23.00
      LK Superstars Peter Aerts
    • 00.00
      Ştiri Sport.ro
    • 00.30
      Regii KO-ului
    • 01.30
      Ştiri Sport.ro
    • 02.00
      Wrestling WWE Superstars
    • 03.00
      Wrestling WWE NXT Next Generation
    • 04.00
      Ştiri Sport.ro
  • Antena 3 Antena 3
    • 07.00
      Ştiri
    • 08.00
      Ştiri
    • 09.00
      Ştiri
    • 10.00
      News Magazine
    • 11.00
      News Magazine
    • 12.00
      Ştiri
    • 13.00
      Ediţie de weekend
    • 14.00
      Ştiri
    • 15.00
      Ediţie de weekend
    • 16.00
      Ştiri
    • 17.00
      Secvenţial
    • 18.00
      Secvenţial
    • 19.00
      Punctul de întâlnire
    • 20.00
      Punctul de întâlnire
    • 21.00
      Sinteza zilei
    • 22.00
      Sinteza zilei
    • 23.15
      În gura presei
    • 00.00
      Ştiri
    • 01.10
      Sinteza zilei
    • 02.00
      Ştiri
    • 02.10
      Sinteza zilei
    • 02.20
      În gura presei
    • 03.00
      Ştiri
    • 03.10
      Sinteza zilei
    • 03.20
      În gura presei
    • 04.00
      Ştiri
    • 04.10
      Punctul de întâlnire
    • 05.00
      Ştiri
    • 05.10
      În Premieră
    • 06.00
      Ştirile dimineţii
  • CNN CNN
    • 07.00
      World Sport
    • 07.30
      CNNGo
    • 08.00
      CNN Newsroom
    • 08.15
      CNN Marketplace Middle East
    • 08.30
      Talk Asia
    • 09.00
      CNN Newsroom
    • 09.15
      CNN Marketplace Europe
    • 09.30
      Business Traveller
    • 10.00
      World Sport
    • 10.30
      MainSail
    • 11.00
      African Voices
    • 11.30
      The Brief
    • 12.00
      CNN Newsroom
    • 12.30
      News Special
    • 13.00
      BackStory
    • 13.30
      Art of Movement
    • 13.45
      News Special
    • 14.00
      Fareed Zakaria GPS
    • 15.00
      CNN Newsroom
    • 15.30
      Inside the Middle East
    • 16.00
      State of the Union
    • 17.00
      International Desk
    • 17.30
      BackStory
    • 18.00
      Global Exchange
    • 18.15
      CNN Marketplace Africa
    • 18.30
      Global Exchange
    • 18.45
      CNN Marketplace Middle East
    • 19.00
      World Sport
    • 19.30
      Living Golf
    • 20.00
      International Desk
    • 20.30
      African Voices
    • 21.00
      International Desk
    • 21.30
      CNNGo
    • 22.00
      Fareed Zakaria GPS
    • 23.00
      CNN Newsroom
    • 23.30
      World Sport
    • 00.00
      CNN Newsroom Live from Hong Kong
    • 00.30
      MainSail
    • 01.00
      CNN Newsroom Live from Hong Kong
    • 02.00
      CNN Newsroom Live from Hong Kong
    • 02.30
      World Sport
    • 03.00
      BackStory
    • 03.30
      Inside Africa
    • 04.00
      Talk Asia
    • 04.30
      African Voices
    • 05.00
      Fareed Zakaria GPS
    • 06.00
      Business Traveller
    • 06.30
      News Special
  • Realitatea TV Realitatea TV
    • 07.00
      Realitatea de la fix
    • 08.00
      Realitatea de la fix
    • 09.00
      Realitatea de la fix
    • 10.00
      Realitatea de la fix
    • 11.00
      Perspectiva
    • 12.00
      Realitatea de la fix
    • 13.00
      Realitatea de la fix
    • 13.15
      Fabrica
    • 14.00
      Realitatea de la fix
    • 15.00
      Realitatea de la fix
    • 15.15
      Fabrica
    • 16.00
      Realitatea de la fix
    • 17.00
      Deschide lumea
    • 18.00
      Realitatea de la fix
    • 18.30
      Săptămâna de vreme
    • 19.15
      Sfatul popular
    • 20.00
      Prime Time News
    • 21.00
      Vocile străzii
    • 23.00
      Prime Time News
    • 00.00
      Realitatea de la fix
    • 01.00
      Realitatea de la fix
    • 01.15
      Perspectiva
    • 02.00
      Realitatea de la fix
    • 02.15
      Săptămâna de vreme
    • 03.00
      Realitatea de la fix
    • 03.15
      Vocile străzii
    • 03.45
      No information
    • 04.00
      Realitatea de la fix
    • 04.15
      Vocile străzii
    • 05.00
      Realitatea de la fix
    • 05.15
      Sfatul popular
    • 06.00
      Realitatea de la fix
  • Digi 24 Digi 24
  • Look TV Look TV
    • 08.00
      Brandu\' Lu\' Chinezu\'
    • 09.00
      Poveşti fără sfârşit
    • 10.00
      Planeta verde
    • 10.30
      Cinema Live
    • 11.00
      Poveştile Româneşti
    • 12.00
      Big Boletus
    • 13.00
      Minunile Lui Tămaş
    • 15.00
      Big Boletus
    • 16.00
      Brandu\' Lu\' Chinezu\'
    • 18.30
      Ştiri Look TV
    • 19.30
      Nautic Show
    • 20.00
      Minunile Lui Tămaş
    • 22.00
      Cenzurat!
    • 23.00
      Poveştile României
    • 00.00
      Cinema Live
    • 00.30
      Planeta verde
    • 01.00
      Nautic Show
    • 01.30
      Cenzurat!
    • 02.30
      Ştiri Look TV
    • 03.30
      Minunile Lui Tămaş
    • 05.30
      Fotbal Look
    • 06.00
      Tonik Show
ziare powered by Distinct New Media