“Da, din păcate am întâlnit vampiri de energie. Mă feresc de oamenii cu ochii foarte deschişi la culoare, mi se pare că îmi fură energia şi nu rezonează cu mine. Există persoane care au capacitatea de a-ţi lua energia. Pe de altă parte mie mi s-a spus de multe ori că sunt un munte de energie pozitivă şi că oamenii se molipsesc de la mine”.

Vedeta Prima TV are propria metoda prin care reuşeşte să se reenergizeze după ce un astfel de vampir i-a ieşit în cale: familia.

“Mă duc acasă, îmi îmbrăţisez copiii şi pe Adi (N.Red. Sână) şi îmi trece oboseala. Ei sunt sursa mea de energie”, mai spune Anca Serea la “D-Paparazzi”.

Vezi pe Libertatea subiectele la română la Evaluarea Națională 2026!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.