Știri Sportive

Știri sportive. Citește cele mai noi știri din sport, din țară și străinătate. Live text de la meciuri de fotbal și tenis, știri despre Simona Halep, Gheorghe Hagi și alții. Citește știri sportive și clasamente.
Libertatea > Sport
Simona Halep, după ce s-a calificat în turul secund de la Roland Garros: “Cred că am reușit un record”
Sport

Simona Halep, după ce s-a calificat în turul secund de la Roland Garros: „Cred că am reușit un record”

Meciul Unirea Slobozia - Farul Constanța a fost amânat, după ce trei fotbaliști ai echipei dobrogene au fost depistați cu COVID-19
26 Sep Sport

Meciul Unirea Slobozia – Farul Constanța a fost amânat, după ce trei fotbaliști ai echipei dobrogene au fost depistați cu COVID-19

La 54 de ani, Mike Tyson se pregătește să voteze pentru prima oară. “Nu am crezut niciodată că aș putea face asta”
24 Sep Sport

La 54 de ani, Mike Tyson se pregătește să voteze pentru prima oară. „Nu am crezut niciodată că aș putea face asta”

Simona Halep, declarație de dragoste pentru turneul din capitala Italiei: ”La Roma a început totul”
22 Sep Sport

CSM București a câștigat în ultima secundă la Esbjerg, în Danemarca, în Liga Campionilor la handbal feminin. Cristina Neagu a fost decisivă
20 Sep Sport

VIDEO | FC Botoșani a fost eliminată din Europa League de KF Shkendija, ocupanta locului 3 în campionatul Macedoniei de Nord