„Avem planuri de a scoate împreună câteva piese. Avem și o surpriză pe care vrem să o pregătim acum, pentru sărbători. Căutăm în continuare piese pentru studiouri, trebuia să avem câteva concerte în perioada asta, chiar și în București, dar s-au anulat, din păcate, din cauza pandemiei.

12717149927518351017493664224449322929099083nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

Chiar și în weekendul care urmează trebuia să avem un concert împreună ca Andre. Cam acestea sunt planurile legate de trupă.

 În viața noastră privată, planurile sunt legate de noi. Acum, fiind prietene, ne înțelegem mult mai bine și ne intersectăm mult mai des decât am făcut-o în copilărie sau adolescență.

Mai avem planuri legate de fetițe. Ele se înțeleg foarte bine. O dată la 2-3 zile stăm, ne vedem, povestim, depănăm amintiri. Mai și bârfim, că suntem fete!”, a declarat Andreea Antonescu pentru Cancan.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.