Vedeta de la Pro TV împlinește 50 de ani, prilej cu care și-a adunat cei mai buni prieteni și a plecat să petreacă departe de casă.

300574635102224306439769006867067256096049178nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Cel care a dezvăluit ce se întâmplă a fost Lucian Mîndruță, care a publicat câteva imagini din aeroport. În imagini apar chef Adrian Hădean, Camelia Șucu, Mihai Petre, Dana Rogoz și soțul său.

„N-am știut până la ora asta unde plecăm. Din zece în zece ani, așa e ziua Escăi: surpriză. Azi? Știm deocamdată linia aeriana, așa că va fi probabil undeva în Orient. Stai, cât face? 50. Da, nici mie nu-mi vine să cred!”, a scris Lucian Mândruță pe contul de Facebook.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.