„Mai jos am papat un ” in”, că nu mi-au dat şi de mâncare în parc:)… În schimb, mi-am încărcat bateriile pentru un an!”, a scris Andreea Marin pe Facebook, alături de un album cu fotografii dintr-o vacanţă recentă în Croaţia. Anterior, Andreea postase câteva imagini cu cabana la care a stat cu mâncarea pe care a servit-o acolo.
„Zâna” a vizitat Parcul National Plitvice, unde s-a şi fotografiat în ipostaze apropiate cu iubitul ei, Tuncay. „Croaţia, Parcul National Plitvice, aflat patrimoniul UNESCO. Cea mai veche rezervaţie naturală din sud-estul Europei este vizitată anual de peste un milion de turişti. 16 lacuri, cascade spectaculoase, un colţ de rai pe pământ…”, a scris vedeta.
Mai mult, ea a publicat mai multe fotografii din vacanţă, printre care şi unele în care apare iubitul ei, turcul Tuncay Ozturk. Într-una dintre imagini, cei doi sunt surprinşi împreună în timp ce el o ajută pe vedetă să urce o treaptă foarte înaltă de lângă cascadă. Fanii au fost impresionaţi de ipostaza grijulie în care l-au văzut pe turc. „Ce frumoşi sunteţi”, a fost una dintre reacţiile la această poză.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.