Fosta zână a surprizelor a lipsit de la primul concert al lui Bănică de ziua femeii, respectiv cel de aseară.
Vedeta a fost plecată din ţară pentru câteva zile. Absenţa Andreei a fost motivată, ântrucât aceasta a avut de pus la punct nişte lucruri legate de nişte proiecte în care este implicată.
Vedeta revine în ţară în această după-amiază, special pentru a petrece 8 martie în compania soţului ei. Şi cum Ştefan mai are azi de susţinut un concert, cei doi vor petrece ziua femeii la Circul Globus.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.