Invitată în cadrul podcastului moderat de Viorel Grigoroiu, Andreea Tonciu a vorbit pentru prima oară despre neînțelegerile dintre ea și Adriana Bahmulțeanu.

Cele două au împărțit în urmă cu mai mulți ani același platou, pe vremea când bruneta era asistentă TV în cadrul emisiunii moderate de fosta soție a lui Silviu Prigoană. Andreea Tonciu a trecut printr-un moment pe care nu l-a uitat niciodată și care a afectat-o foarte mult.

31707487855807240919629728984567991512874614nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4

„Am fost dată afară în direct. A fost pe bune. Pentru că nu vreau să fiu înțeleasă greșit, am fost dată afară nu că stăteam apatică și nu aveam chef să prezint vremea, (…) eu reacționez numai când mi se face ceva.(…) Nu mai suportam, Adriana se lua de nasul meu, începuse să mă deranjeze.

Veneam la muncă cu bună dispoziție și în timpul emisiunii se găsea Adriana să îmi zică că aveam nasul mare, că de ce nu mă operez.

Și mă deranja. Am acceptat. Sunt omul care accept o dată, de două, de cinci. Mă, dacă vezi că mă deranjează și că nu-ți răspund cu aceeași monedă, că nu poți să faci glumele pe care tu le vrei, oprește-te, te rog. În dimineața aia eram chiar foarte supărată.

Zic: «Am acceptat atâtea, de ce să mai accept?». Și d-aia n-am vrut să prezint vremea, ți-o zic sincer!”, a povestit Andreea Tonciu, în podcastul menționat. În prezent, relația dintre Andreea Tonciu și Adriana Bahmuțeanu este una bună, fiind acum prietene.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.