Vedetele Acasa TV, Lucian Viziru si Ioana Ginghina, sunt sot si sotie in ‘Inima de tigan’. In noua telenovela produsa de MediaPro Pictures, cei doi au o casnicie tumultuoasa, presarata cu multe certuri.


Vor fi sot si sotie


Telespectatorii ii vor descoperi atat pe Ioana, cat si pe Lucian in roluri foarte diferite, de tot ceea ce au jucat pana acum, si intr-o postura inedita. Ei vor fi sot si sotie in ‘Inima de tigan’ interpretandu-i pe Zambila si Giuvaeru (Giani) Fieraru.

‘Este cel mai frumos si ofertant personaj pe care l-am primit’, spune Lucian.

Interpretul se amuza ca va juca un asemenea personaj, mai ales ca, in realitate, el este bun prieten cu adevaratul sot al vedetei, actorul Alexandru Papadopol.


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.