Beyonce de România s-a tunat chiar înainte de Crăciun, noul ei trup fiind cadou pentru manelistul Nicolae Guță. Cadou care l-a costat destul de mult pe cântăreț, prețul operațiilor blondinei fiind în jurul sumei de 20.000 de euro.
Cum era normal, tânăra a mers la un control de rutină, pentru a vedea dacă totul este în regulă, control pentru care a bătut drumul până în Turcia, la clinica unde s-a operat.
Ca și până acum, imaginile cu Beyonce de România și noul ei corp tunat au fost difuzate de Măruță, în emisiunea lui. Potrivit medicilor, recuperarea a decurs cum trebuie și starea ei este una bună.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.