Sincer, oficial îmi merge bine. Sunt foarte fericită. Suntem iubiți oficial, iar acum vorbim de căsătorie. Momentan, fiecare dintre noi avem alte priorități, iar viața este imprevizibilă.

În momentul de față sunt foarte sigură că el este bărbatul care mă completează din toate punctele de vedere. Eu sunt foarte impusivă, vorbesc mult, prost și, de cele mai multe ori, regret acest lucru. El este calm și am mai învățat și eu de la el, am început să-l mai ascult, pentru că până acum eram propriul șef.

Tot timpul pe care îl petrecem împreună este de vis, se poartă cu mine cum nu  am crezut că o va face un bărbat și mă pot declara fericită din toate punctele de vedere”, a declarat Bianca Drăgușanu, luni seară, în emisiunea „Un show păcătos”, de la Antena 1.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.