După ce s-a zvonit că a fost bătută de Florin Pastramă, Brigitte a ținut să lămurească situația. Se pare că nu este vorba despre violență domestică. Vedeta a dezvăluit că, în realitate, ordinul de restricție este împotriva unui amic al fiului ei.

„Mi-a fost furată o mașină de către un prieten de-al fiului meu. Precum și alte bunuri din casă”, a spus Brigitte pentru Spynews. „Am făcut plângere împotriva celor care erau în casa mea și care mi-au vandalizat casa și distrus mașina”, a mai spus Brigitte.

Primele declarații făcute de Brigitte, după ce s-a spus că a cerut un ordin de protecție împotriva soțului ei. „Mi-a fost furată o mașină”

După ce s-au cunoscut şi s-au logodit în cadrul reality show-ului „Ferma, Brigitte şi Florin Pastramă au semnat pe 27 mai actele de căsătorie la Primăria din Voluntari.  

Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.