Carmen Harra, despre cel mai mare regret, deși este una dintre cele mai bogate persoane. Oamenii au perceptie eronată despre mine, lucru care mă afectează, pentru că am și eu suflet.  Nimeni nu a venit în sufletul meu …”, mărturisește Carmen Harra la Kanal D.

Carmen Harra, despre cel mai mare regret. “Au o perceție eronată despre mine”

Carmen Harra, despre cel mai mare regret cu care trăiește zi de zi

Ce avere deține Carmen Harra și cum face să aibă atât de mulți bani, mărturisește chiar ea. “Sunt un om care si-a construit o viață foarte bună, o viață îmbelșugata în care poți să-ti traiesti visul American, in cel mai luxos apartament din New York. Eu fac anual un milion de dolari din conversațiile cu oamenii. Sunt conversatii care nu au nimic de a face cu ghicitul. Conversațiile mele cu oamenii sunt despre suferintele lor, despre problemele lor”, mărturisește vedeta.

 

 

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.