Alexandru Arșinel și colegii săi nu au putut renunța la turneul din Spania, programat cu mult timp înaintea decesului Stelei Popescu și al Cristinei Stamate.

Valentina Fătu va fi partenera lui Alexandru Arșinel, în Spania

Cine o va înlocui pe Stela Popescu în turneul din Spania

După ce va participa și la înmormântarea Cristinei Stamate, artistul și colegii lui, printre care și Vasile Muraru, Monica Anghel, Luminița Anghel și Valentina Fătu, se vor îmbarca în cursa de Spania, miercuri seară, la ora 21.

Destinul a vrut însă, se pare, altceva pentru Stela Popescu. Actrița s-a stins din viața joia trecută, înaintea acestui turneu, pe care și-l dorea foarte mult și pe care îl aștepta în fiecare an. Organizatorii nu vor schimba însă afișele în care numele actriței se află la loc de frunte.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.