De ani de zile, Claudia Pătrășcanu avea același look cu care ne obișnuise, însă de data aceasta a îndrăznit puțin mai mult. Artista a renunțat la părul ciocolatiu și l-a deschis cu câteva nuanțe. Acum, ea are multe suvițe blonde și a fost foarte încântată atunci când a văzut rezultatul final.

Claudia Pătrășcanu s-a lăsat pe mâna specialiștilor și a mers într-un salon din Constanța, unde s-a răsfățat câteva ore, în timp ce fostul ei soț se află în vacanță cu actuala iubită, Bianca Drăgușanu. Mama copiilor lui Gabi Bădălău s-a mândrit cu noul look pe rețelele de socializare și pare că așa a mai uitat de supărările din ultima perioadă.

claudia-patrascanu-schimbare-de-look-2Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 8

Claudia Pătrășcanu e pregătită să-și refacă viața

Poate că această schimbare radicală de look are legătură și cu faptul că în urmă cu câteva săptămâni, Claudia Pătrășcanu declara că vrea să își schimbe viața.

„Vreau să îmi refac viața. Acel om care va accepta situația mea, pentru că e complicat acum, și viața asta și mă va accepta cu totul, consider că omul ăla va merita o șansă. De ce să nu mai pot iubi? De ce nu?

Cred că mă mărit eu până se însoară Bădălău, că tot zice că se însoară. Bine, nu zice el, zice altcineva. Dar până te însori tu, măi Bădălău, cred că mă mărit eu”, a spus artista pentru Antena Stars.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.