0-96593-vitoria_brooklyn.jpgFosta componentă a trupei Spice Girls, Victoria, a dezvăluit recent că muzica sa nu este prea agreată de propriii copii.

Potrivit site-ului Bang Showbiz, cântăreaţa britanică a recunoscut că cei mici nu sunt foarte încântaţi de genul muzical pe care ea îl abordează şi nu vor în ruptul capului să asculte ce cântă mama.

Din declaraţiile acesteia, fiul său cel mare, Brooklyn, în vârstă de nouă ani, este fan al celebrei trupe The Beatles. „Brooklyn este înnebunit după Beatles. N-am putut însă să-l conving să asculte vreun album de-al meu”, spune soţia fotbalistului David Beckham.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.