Mihaela Cernea a investit bani grei într-un club din Centrul Vechi, local pe care și-l dorea de ani buni.

„Am deschis un club, să vină toată lumea. E în Centrul Vechi, pe Lipscani. Punem muzică comercială, muzică care îți face piciorul să danseze. Așa le spun la toți DJ-ii pe care-i invit: nu puneți numai bubuieli, pune-ți ceva care te face să dansezi!

24443422344312014469745028008206488053875744nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

Am fost curajoasă să investesc banii într-un club după pandemie, dar dacă nu riști, nu câștigi. E lume, nu mă plâng. Merge clubul!”, a declarat solista, pentru Click!

Fraţii Mihaela şi Vlad Cernea, dar şi Florin Cojocaru au fost nedespărţiţi, pe scenă, din 1995, de când au înfiinţat trupa Class.

Din trupa Class a mai făcut însă parte și Anca Badiu, până în anul 2006. De atunci, viața artistei s-a schimbat total. Anca s-a retras de pe scenă, a avut mari probleme de sănătate, s-a luptat cu depresia și kilogramele în plus și și-a pierdut fratele.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.