Doina Teodoru a ales ca destinație de vacanță și party aniversar insula Gozo din Malta, aceeași destinație preferată și de echipa de producție a emisiunii Power Couple de la Antena 1. Din păcate, la întoarcerea în România vedeta a fost nevoită să stea la pat din cauza unei gripe.

Fosta iubită a lui Cătălin Scărlătescu s-a cazat într-un loc de poveste aflat pe insula Gozo, parte a Arhipelagului Maltez. Vedeta s-a bucurat de vremea frumosă, de peisaje minunate, dar și de liniște, după o perioadă încărcată de diferite proiecte.

Doina Teodoru (2)Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

„Astăzi am ieșit pentru prima oară din casă de când m-am întors din vacanță. M-am întors duminică, nici n-am apucat să mă dezmeticesc, ca m-a lovit o gripă odioasă. Am anulat și spectacolul de luni și îmi cer scuze celor care au venit degeaba. Reprogramăm pentru ianuarie.

În altă ordine de idei, mulțumesc tuturor pentru gândurile și urările de bine! Chiar a fost happy 36.
Gozo a fost foarte darnică și prietenoasă cu mine.

Mi-ar face mare plăcere să revin. Am făcut baie în mare, am întâlnit oameni superbi, am mâncat bun și ca de obicei, am mângâiat toate pisicile și nu au fost puține. Una peste alta, a fost un a prolific, chiar simt ca am crescut. Oare ce insula sa aleg anul viitor?”, a scris Doina Teodoru pe contul ei oficial de Instagram.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.