Imediat după ce s-a întors în țară, Dan Diaconescu a declarat că va merge la Ambasada SUA. Se pare că motivul pentru care a făcut acest drum a fost o viză pentru America, pentru un membru al familiei sale.

Dan Diaconescu a spus că astăzi va pleca din nou din țară și se pare noua lui destinație o reprezintă Statele Unite ale Americii. Ce va face acolo este greu de ghicit, ținând cont de faptul că, doar cu o oră în urmă, declara că a fost plecat în mai multe țări europene pentru a discuta cu investitori și au apărut informații, potrivit cărora, a fost să se relaxeze într-un hotel de cinci stele din Nisa.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.