Dan Negru a fost pentru scurt timp înlocuit la „Tu urmezi!” de surori gemene, colegele lui de emisiune. În timp ce îi punea întrebări concurentei Emi, el a fost tras de-o parte de una dintre gemene, în timp ce alta i-a ținut locul. S-a așezat pe scaunul lui și a început să îi pună întrebări tinerei concurente.

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-STANDARD LIEGE 2-1,LIGA CAMPIONILOR(23.0Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

„M-au dat afară”, declară, în șoaptă, Dan Negru. Întregul moment a fost o glumă, toți dintre cei prezenți în platou au fost complici.

„E încă departe revelionul”

Deja se apropie Revelionul, iar telespectatorii au fost curioși să afle ce surprize le va pregăti prezentatorul în acest an. Dan Negru a fost întrebat dacă va fi din nou „regele audiențelor” peste revelioane, iar răspunsul său nu a întârziat să apară.

„E încă soare afară, e încă departe revelionul, dar în ultimii 10 ani, de fiecare revelion îi sfătuiam pe toți să-și petreacă revelionul departe de ecrane, cu familia, prietenii. Sunt prea puține revelioanele din viața unui om încât să le pierzi în fața unor ecrane, de TV, de laptop, de telefon. Bucurați-vă de viață și nu de ecrane o spun mereu de mulți ani”, a declarat Dan Negru pentru ciao.ro.

Cu o carieră de peste 20 de ani în televiziune, prezentatorul crede că va mai rezista mult pe micul ecran de acum înainte. „Am o gură mare, sunt încăpățânat, nu fac cum vor directorii și producătorii dacă simt că ei greșesc, dar de fiecare dată mi-a ieșit. Așa că depinde când mai reușesc să supraviețuiesc cu felul ăsta al meu de a fi. Piața TV vrea tot mai mult yesmeni și eu nu sunt. 25 de ani de hituri în TV e totuși de ajuns într-o țară care are cu totul 100 de ani… Dumnezeu a fost bun cu mine…”, a spus vedeta de la Kanal D.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.