Admiratorii vedetei au felicitat-o și i-au urat succes în show-ul ce va începe în curând la Antena 1. Daniela Crudu, deja schimbată în Madagascar. Bruneta se simte deja schimbată de experiența sa în în Madagascar, în ”Ultimul Trib”, emisiune ce poate fi văzută începând din această toamnă la Antena 1.

Daniela Crudu se distrează în Madagascar. Ce și-a desenat bruneta pe față. Imaginea a devenit publică

„E superb, parcă sunt într-o poveste aici! Totul e sălbatic, bananele cresc pe drum, mango la fel, deci avem șanse să nu murim chiar de foame, indiferent în ce Teritoriu am ajunge. Dar sunt foarte departe de casă, mi-e foarte greu fără telefon, Facebook, Instagram! Nu avem nimic aici, dar în același timp mă bucur de tot ceea ce trăiesc, vă promit că o să vedeți o altă Cruduța în această emisiune, ce nu ați mai întâlnit! M-am redescoperit și sper să vă placă, să fiți mândri de mine!”, povestește Daniela Crudu.

Citește și

Palatul Episcopal Greco-Catolic din Oradea, o clădire cu o istorie zbuciumată. Regele Ferdinand și Regina Maria au locuit aici când au vizitat Oradea

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.