Șugubățul prezentator, originar din Ploiești, nu a ales o locație de lux pentru sărbătorile de iarnă, ci una prețioasă pentru sufletul său. Acesta va petrece Crăciunul și Revelionul în familie, așa cum îi stă bine unui român adevărat.
”Atât Crăciunul cât şi Revelionul le voi petrece în familie”, ne-a dezvăluit Dezbrăcatu, care le dorește fanilor săi sănătate și noroc în anul ce vine.
”Hai noroc şi sănătate şi sărbători fără colesterol!”, a fost urarea făcută de ”cârcotaș” celor care îl îndrăgesc.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.