La eveniment au fost prezente vedete, artişti, fotografi, fashioniste, manechine, personalităţi din mass media, cei mai în vogă designeri ai momentului, prieteni şi colaboraboratori ai revistei.
Gazda evenimentului a fost, ca şi la ediţia precedentă, Mihaela Rădulescu. Anul trecut, vedeta a fost desemnată de către cititoarele revistei „Elle” căştigătorea trofeului Style Icon. La ediţia din acest an, alături de Mihaela s-a aflat efervescentul Horia Brenciu.
Pe scenă a mai urcat şi Inna, câştigătorea premiului Best female music artist din 2012, care a susţinut un recital pentru invitaţii galei.
Printre premiaţii ediţiei de anul acesta se numără:  Marius Bărăgan (Best Foto),  Andreea Bădală (Best Designer), Alexandra Dinu (Best Style), Cătălin Vălean (Best New Designer) şi Catrinel Menghia ( Best Model).


Valentina-Pelinel-si-Cristian-Boureanu.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 12

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.