Elena Gheorghe a filmat un nou videoclip, cu puțin timp înainte de a naște. Interpreta a postat un mesaj alături de care a atașat și o imagine, pentru admiratorii ei. Artista a purtat o rochie foarte scurtă, deși mai are foarte puțin până va deveni mamă pentru a doua oară.

Elena Gheorghe a filmat un nou videoclip. Este gravidă în aproape nouă luni și a purtat cea mai scurtă rochie

 Elena Gheorghe a filmat un nou videoclip, înainte să nască

“De la filmarea noului videoclip🎀🎀 Eu și Bebelinda vă dorim o zi frumoasă!”,  a scris Elena Gheorghe pe contul de Facebook. Zilele trecute, Elena Gheorghe și-a condus fiul, Nicholas, la gară. Acesta a plecat în prima lui tabără, situație care a dat-o un pic peste cap pe vedetă. „Nicholas pleacă în prima tabără? Am emoții de îmi sare inima din piept, sper să fiu tare și să nu plâng?‍? Nicholas nu mai e Piticholas…”, a afirmat Elena Gheorghe.


Citește și: Un fost coleg al preotului Cristian Pomohaci rupe tăcerea. Ce făcea acesta în timpul facultății. “Luau băieții din gară și…”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.