Şi vedetele se gândesc cu nostalgie la primul sărut. Astfel, Geanina Ilieş a povestit pentru protvmagazin.ro cum a fost experienţa: „Prima întâlnire a fost foarte haioasă. Ţin minte că eram în clasa a IX-a, iar tânărul avea cam aceeaşi vârstă, în jur de 16 ani. A făcut un gest foarte frumos şi m-a invitat la film. La vârsta aceea mă aşteptam să văd un film romantic sau o comedie, însă la sfârşit mi-am dat seama că nu sunt o mare fană a roboţilor bătăuşi!”.

Altfel, Geanina Ilieş se gândeşte să mai facă un copil. „Eu provin dintr-o familie numeroasă și îmi doream să mă fac învățătoare. Patrick a fost un copil dorit. Este o minunăție de copil. Îmi mai doresc un copil, iar dacă dă Dumnezeu o fetiță este foarte bine. Patrick își dorește foarte mult o surioară, însă toate lucrurile se întâmplă atunci când trebuie”, a povestit vedeta.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.