Pentru câteva zile, viaţa cuplului Oana Roman – Marius Elisei a ieşit din ritmul obişnuit. Cei doi au redevenit părinţi cu normă întreagă după ce bona care-i ajuta la creşterea micuţei Isabela şi-a luat concediu. Oana s-a confruntat în ultima vreme cu mai multe probleme de sănătate, iar Marius a fost tătic dedicat, dar acum trebuie să pună amândoi umărul la treabă, full-time. “Bona şi-a luat zilele libere, aşa cum e normal. Sunt foarte prinsă cu micuţa. Isabela este sănătoasă şi perfect dezvoltată. E foarte cuminte şi un copil extrem de vesel şi de jovial”, îşi caracterizează Oana fetiţa de opt luni. “Am început diversificarea alimentară la patru luni şi jumătate, pentru că nu a supt la sân. Până acum nu a avut probleme de sănătate, slavă Domnului”, a adăugat Oana, care speră ca nici un incident serios să nu apară în această perioadă în care se descurcă singură.

Vezi pe Libertatea subiectele la română la Evaluarea Națională 2026!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.