Mai exact, Horia Brenciu este supărat că unii tineri nu nimeresc pe mâinile unor profesori de canto dedicați și care să aibă dăruire, așa cum și uneia dintre fiicele sale i s-a îmtâmplat. Muzicianul a remarcat faptul că o astfel de experiență poate avea efecte nedorite asupra viitoarei cariere a tinerilor artiștri. ”Trebuie să știi să îi atragi! Mulți profesori fac asta ca afacere, ar trebui să fie mai întâi pasiunea și abia apoi afacerea! Mă gândesc serios să deschid o școală de canto”, a anunțat juratul Horia Brenciu.

Mihai Bendeac și Vlad Drăgulin s-au alăturat echipei și vor căuta factorul X alături de Delia, Carlas Dreams, Horia Brenciu şi Ştefan Bănică. Telespectatorii vor avea astfel și ei ocazia să decidă alături de jurați cine merită sau nu să ajungă pe marile scene ale lumii, încă din etapa audiţiilor. Noi povești spectaculoase, talente care merită să fie arătate, momente care vor surprinde sau vor emoționa sunt scoase la iveală în noul sezon ”X Factor”, ce va avea marea premierã duminicã, de la 20:00, la Antena 1.

Citește și

VIDEO/ Doi români au studiat în Anglia, dar s-au întors în țară cu aplicaţia de plătit facturi la electricitate, gaze, telefonie cu un singur cont

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.