Pe de altă parte, prezentatoarea tv a negat total implicaţia nefastă a hairstylist-ului. „Este o prietenă adevărată. E una dintre persoanele care m-a împins să stau acasă şi să mai las de la mine. Mereu îmi spunea: „Ai răbdare. Încearcă orice. Umileşte-te pentru Prigoană, pentru iubirea ta. Nu Cami e vinovată de divorţul nostru. Eu şi cu el suntem de vină”, a spus Adriana Bahmuţeanu la „Acces Direct”.

Camelia Enciu s-a apărat şi ea: „Am făcut să fiu alături de ele şi atât. Ce a spus Prigoană e o mare prostie. Cât despre Gabi Cristea, când a plecat de acasă nici nu am ştiut. Am văzut la televizor ceea ce s-a întâmplat.

Domnul Prigoană fiind mai caustic, ne mai înţepam unul pe altul, dar e înţelegeam foarte bine”.
Divorţul dintre Adriana Bahmuţeanu (38 de ani) şi Silviu Prigoană (50 de ani) a fost pronunţat la sfârşitul lunii ianuarie, de Judecătoria Sectorului 3 din Bucureşti.Cea de-a patra căsătorie dintre cei doi a fost desfăcută din culpă comună, iar cei doi copii ai cuplului au rămas la mamă.
Citeşte şi: Marcel Toader mai aruncă o BOMBĂ: „Gabriela şi Adriana Bahmuţeanu au fost influenţate de ACEEAŞI FEMEIE”. VEZI CINE ESTE!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.