În mesajul publicat pe Facebook, Simona Gherghe a vorbit despre personalitatea fiicei sale și despre cât este de mândră de ea.

„9 ani. Cei mai frumoși. Bebelușul meu micuț, cel mai micuț, cum se mirau toți când o vedeau, Ana face azi 9 ani.

Mi se pare că au trecut într-o clipă. Îmi amintesc exact mirosul tău, pielea ta călduță și moale, plansul tău puternic, în ciuda trupului atât de fragil, îmi amintesc până și cerul cu soare, nori și cele câteva picături de ploaie din acea zi marți. Cea mai specială zi de marți.

703797064_18588331879042304_7023454401037067933_nIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 10

Tu m-ai învățat să fiu mamă. Eșți oglindă mea. Și, la fel că atunci când erai doar o bebelușă, în spatele aparenței fragile, se ascunde o forță! Eșți o forță și să nu uiți asta! Mă uimesc puterea ta de concentrare și ambiția ta. Și îți știu bine și sufletul sensibil. Și pe lângă toate astea, ai cel mai frumos zâmbet din lume!

Să-ți păstrezi curiozitatea, iubirea pentru animăluțe, poftă de ras, dragul de călătorii, de schi și de mare! Să-ți urmezi visul, căci noi vom fi mereu acolo, alături de ține.

Și, rămâne cum am stabilit, acum 9 ani, eșți frumoasă “că o floare albă de zăpadă”, că-n cântecul ce-ți poartă numele. La mulți ani, Ana Georgia!”, a fost mesajul transmis de Simona Gherghe în mediul online.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.