Ioana Tufar se plânge că își găsește greu de lucru, însă a făcut mofturi atunci când a fost pusă să facă diverse munci: la o covrigărie, la o fermă, la Administrația Domeniului Public din București, ca măturătoare.
Cu toate că abia își duce traiul de azi pe mâine și stă la mila vecinilor, aceasta ar vrea să nu facă munca de jos, ci să lucreze ca reporter sau traducător.
”Eu aș putea să fiu foarte bine un reporter de televiziune. Am 12 clase. Am doar liceul. Pot face facultatea la seral sau la fără frecvență. Nu vreau să plantez copăcei. Aș vrea un traducător sau altceva”, a spus ea la ”Acces direct”.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.