Vedeta Antenei 1 a fost o prezenţă deosebit de elegantă în ediţia de ieri a emisiunii „Acces Direct”, unde a îmbrăcat o rochie neagră, din dantelă preţioasă, şi s-a accesorizat cu un colier la fel de sofisticat primit pentru această ocazie de la o firmă de bijuterii.
Tocmai acest colier cu pandant în formă de bufniţă este cel care a cucerit-o pe şatenă, aşa că a fost trecut chiar în capul listei de cadouri pe care ea şi le doreşte de Crăciun.
Iuliana a trebuit sa aştepte câţiva ani şi să dea jos câteva kilograme pentru a-şi întrece sora mai mare, Nicoleta, în sex-appeal. Dar iată că a reuşit, pentru că acum, la 26 de ani, mezina Luciu e atât de seducătoare încât, dacă s-ar face un top al celor mai sexy asistente TV, ea s-ar clasa cu siguranţă pe primul loc.


iuliana_luciu_14.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.