Presa britanica a sfatuit-o zilele acestea pe Victoria Beckham sa fie atenta la cea pe care o considera o prietena adevarata, stripteuza Dita von Teese, care se pare ca e asaltata de sms-uri provocatoare de la David. Cum se stie ca starul fotbalului englez a mai insela-t-o pe Victoria de cateva ori, fosta Posh Spice ar trebui sa intre in alerta.


Dita von Teese a ajuns faimoasa datorita spectacolelor de striptease si cabaret, iar popularitatea ei a explodat in momentul in care a devenit iubita controversatului ro-cker Marilyn Manson. Acestia s-au casatorit, dar dupa un an au divortat, iar Dita a afirmat ca se saturase de perversiunile la care a fost supusa. Totusi, ea a recunoscut ca in continuare ii plac barbatii duri.


Presa britanica a speculat intens informatiile despre sms-urile trimise de David Beckham stripteuzei, afirmand ca probabil fotbalistul s-a plictisit de cumintenia Victoriei, iar Dita ar fi in stare sa-l sa-tisfaca.


‘David este un mare fan al Ditei cu toate ca nu s-au vazut decat o data. Iar ea este foarte incantata ca are un astfel de admirator’, a declarat un prieten comun al celor doi pentru Daily Mail. Victoria Beckham a refuzat sa comenteze zvonurile.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.