Laurette,ste mămica unei fetițe, Serena, este în plin proces de divorț Vedeta  s-a căsătorit în februarie anul acesta cu Ciprian Nistor, care se află la închisoare, însă drumurile lor s-au despărțit acum, la sfârșit de an.

Laurette, care și-a aniversat ziua de naștere de curând, a vorbit despre partenerul ei de viață la o emisiune de televiziune, mărturisind că acesta a fost cel care i-a trimis buchetul imens de trandafiri roșii de ziua ei de naștere.

Laurette este în plin proces de divorț, dar soțul îi face cadouri. Dezvăluirile năucitoare ale vedetei

„De ziua mea a fost foarte frumos, prietenii m-au păcălit, m-am speriat când i-am văzut pe toţi. Eu n-am ştiut nimic. Am primit multe cadouri, un telefon, cosmetice, flori… buchetul mare de trandafiri e de la soţul meu,e încă soţul meu, nu am divorţat. Eu mă simt foarte bine, anul asta a fost un an agitat, am fost un pic măritată… dar, am reuşit să obţin custodia fetiţei mele şi asta mi-am dorit. Acum mă pot ocupa exclusiv de ea. Vreau să mă ocup de fetiţa mea, să plecăm în străinătate.

A venit moşul la noi cu sacul plin. Am alergat cu caprele pe uliţele satului, am făcut Crăciunul la ţara. Nu am divorţat, dar primesc deja cereri în căsătorie. Eu însă nu mă grăbesc să fac pasul asta. Eu caut un bărbat puternic, care să mă sprijine şi financiar, bineînţeles. În 2018 vreau să pun bazele unei afaceri proprii. Fostului, care se uită acum la noi, îi transmit să vina acasă cât mai repede”, a declarat Laurette în cadrul nei emisiuni de la Antena Stars.


Citește și: FOTO EXCLUSIV| Impresarul care a rupt-o în bătaie pe Alexandra Stan s-a făcut băiat cuminte. Ipostaza în care a fost surprins Marcel Prodan în public


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.