După divorț, Lora s-a concentrat mai mult pe cariera sa. Lungile drumuri pe la concerte și-au spus deja cuvântul, iar artista resimte oboseala, astfel că nu mai ține cont de nici un confort atunci când Moș Ene îi dă târcoale.

Astfel că, blonda a adormit pe bancheta din spate a mașinii în care se afla, respectând însă noile reguli de circulație. Mai precis, ea nu a renunțat la nici o formă la centură, chiar dacă aceasta devenise incomodă într-o astfel de poziție. Artista a făcut apoi haz de necaz, pe pagina sa de socializare, referindu-se la ipostaza în care a fost surprină.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.