Cum se pare că îi este imposibil să inventeze un stil vestimentar pe măsura celui lansat de mama sa, Madonna, în vârstă de 50 de ani, Lourdes a decis să îl copieze sau, mai mult, să îi poarte hainele divei.

Regina muzicii pop e geloasă pe puştoaică

De nenumărate ori paparazzii au surprins-o pe adolescentă cu tricourile, şalurile şi chiar cu ochelarii “de tocilar” – în mare vogă în acest an – ai mamei ei. Gestul fetei nu a stârnit deloc controverse, ci dimpotrivă, le-a atras simpatia şi celor mai cârcotaşi critici de modă, care spun despre Lourdes că arată, în hainele Madonnei, mult mai bine decât regina pop.

Vedeta chiar a declarat recent că este geloasă pe fiica sa, care arată bine pentru vârsta ei.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.