Cu toate că îi place în SUA, Madonna simte că în Anglia e inima ei, potrivit unor apropiaţi de-ai vedetei, citaţi de site-ul Felamefirst.co.uk. Astfel, cântăreaţa a început formalităţile de obţinere a permisului de şedere, pentru că nu e chiar atât de simplu să se întoarcă de unde a plecat. Înainte putea să stea fără probleme în Anglia, deoarece era căsătorită cu un cetăţean al acestei ţări, dar acum are nevoie de acte de şedere, pentru a-şi stabili reşedinţa acolo.

Cu toate acestea, Madonna e convinsă că va reuşi să-şi facă toate actele în scurt timp şi să plece din SUA.

Dar ea nu e singura vedetă americană ce vrea să-şi construiască o viaţă în Regat, ci şi Lady GaGa plănuieşte să-şi cumpere un castel acolo şi să se mute.

Vezi şi Foto | Madonna, la fel de provocatoare ca în tinereţe

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.