Artista şi-a motivat alegerea spunând că îi place foarte mult să îşi facă manichiura. „Am urmat cursurile unei şcoli de înfrumuseţare pe când eram elevă în clasa a XI-a, gândindu-mă pe atunci că voi avea nevoie de o profesie pe care să mă bazez. Credeţi-mă, am făcut multe manichiuri şi mi-au fost făcute la fel de multe. Compania OPI realizează faptul că oja pe care o foloseşti face diferenţa nu doar în ceea ce priveşte felul în care arăţi, ci şi în ceea ce priveşte procesul de îngrijire a unghiilor. Acesta este motivul pentru care am mare încredere în acest brand”, a povestit Mariah Carey.

Prima colecţie va conţine opt nuanţe diferite şi va ieşi pe piaţă în ianuarie 2013 în reţeaua internaţională de distribuţie a companiei OPI.
Citeşte şi: „Mariah Carey către Rihanna: «Te scap eu de alcoolism»”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.