Marius Moga formează un cuplu cu Bianca Lapuste, corespondenta ştirilor Pro TV de la Iaşi, de foarte puţin timp, dar sunt de nedespărţit.

Frumoasa blondă este cu 12 ani mai tânără decât Mogaşi apare în noul videoclip al artistului, „Pe barba mea”, ce a fost lansat recent. Afinităţile lui Moga pentru blonde sunt arhicunoscute, după ce compozitorul a avut o relaţie de câţiva ani cu Iulia Vântur originară şi ea tot din Iaşi, acelaşi oraş din care este şi Bianca. În mod incredibil şi Iulia Vântur a fost corespondenta stirilor Pro TV de la Iaşi până să ajungă la pupitrul din Capitală.
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.