Andreea Tonciu a început școala de soferi, însă firea ei conflictuală nu o ajută deloc în trafic. În timpul celei de-a doua ședințe de șofat, Andreea Tonciu a fost la un pas să se ia la bătaie cu o altă șoferiță care i-a tăiat calea. Ieșirea violentă a brunetei nu a fost deloc văzută cu ochi buni de Cătălin Măruță, care a anunțat-o în direct că nu o mai ajută să facă școala de șoferi, deoarece șoferința pe care a jignit-o a depus plângere la poliție.
Pusă în situația de a-și cere scuze, Tonciu a izbucnit în lacrimi și a părăsit platoul emisiunii „Happy Hour”.
„Nu am de ce să îmi cer scuze, nu sunt vinovată cu nimic. Sunt încăpățânată, nu îmi cer scuze. Asta e, o să dau de permis peste câțiva ani”, a spus Andreea Tonciu plângând.
Zâmbetul i-a revenit însă pe buze, după ce a aflat că totul a fost o farsă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.