Medicii i-au interzis Gabrielei Cristea să țină post cât timp este însărcinată. Astfel că, prezentatoarea tv nu are de gând să facă ceva ce i-ar putea pune sarcina în pericol.

Medicii i-au interzis Gabrielei Cristea să țină post în următoarea perioadă

”E o zi sfântă de miercuri. Dacă vreți să țineți post, tineți post. Eu nu am voie să țin post. Cum zice și preotul: Ce e cu iubire, nu e cu păcat”, a declarat Gabriela Cristea la Kanal D. Gabriela Cristea a cumpărat pătuțul pentru fetița ei. Prezentatoarea TV a postat pe contul de socializare o imagine în care le arată și fanilor modelul de pat pe care ea și soțul ei l-au ales.

Citește și


EXCLUSIV / A furat un cărucior cu tot cu bebeluș! O româncă a declanșat un scandal uriaș în Danemarca după ce a comis o infracțiune vecină cu răpirea


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.