Mi este o tânără cântăreaţă, la început de carieră muzicală, dar cu atitudine de zile mari. Aceasta lanseaza videoclipul piesei „Burn”, plin de culoare şi adrenalină.
Alături de ea joacă şi o parte din trupa lui Cornel Păsat, cel care s-a ocupat de coregrafia lor, dar şi a lui Mi, şi putem urmări o adevărată poveste de dragoste pe două roti, cu multe motoare şi senzualitatea din partea protagonistei.
„Nu cred ântr-un rău sau bine absolut, cred într-o uniune a lor, care te ajută să-ţi atingi scopul suprem, şi anume bucuria. Fac aceste afirmaţii, tocmai pentru ca, în momentele grele şi mai puţin plăcute, din viaţa mea, am reuşit să găsesc uşurinţa de a trece peste, dar si abilitatea de a transforma un sentiment urât într-un sunet frumos. A fost un moment în care m-am lăsat, pur şi simplu, purtată de energia emoţiilor pe care le-am simţit. Aşa a apărut ‘Burn’, o poveste de dragoste pe două roţi, unde Yin si Yang sunt uniti in eternitate„, spune Mi.  Mirela Didei, pe numele ei real, este şi psihoterapeut.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.