Mihaela a postat o fotografie cu ea pe contul de Instagram, însoțită de un mesaj adresat celor care i-au transmis cuvinte frumoase.

“Nimic nu învinge dragostea oamenilor care contează pentru viața ta! Sunt o fată, datorită ție!

Mihaela Rădulescu și-a aniversat ziua de naștere. Mesajul transmis de vedetă în ziua în care a împlinit 51 de ani. “Nimic nu învinge dragostea oamenilor”

Vă mulțumesc tuturor! Petrecerea online continuă, verificați poveștile mele, cu toți acei oameni umitori și talentați, dorindu-mi ceea ce mi-am dorit cu adevărat. Dragostea lor, prietenia lor și amintirea vremurilor bune împreună, lucrând și distrându-ne. Vă mulțumesc!”, a fost mesajul transmis de vedetă.

33044158_2135893483092729_2194899653156143104_oIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

“La mulți ani sănătoși! 🤗😘/ Ani plini de iubire să ai! ❤️/ La mulți ani magici! Să îi trăiești frumos 😊/ La mulți ani și multă sănătate ❤”, i-au spus admiratorii virtuali.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.