Zilele trecute, Monica Gabor a depus o cerere de executare silită la Judecătoria sectorului 1, prin care acuza faptul că Irinel Columbeanu, fostul său partener de viaţă, nu i-a plătit 21.576 de lei (n.r. – aproape 5.000 de euro), cheltuieli de judecată în urma procesului de custodie a micuţei lor, Irina.
Prin executorul judecătoresc, Monica solicita încuviinţarea executării silite prin toate formele prevăzute de lege.

Iri: «Nu am nimic de comentat»

Cum magistraţii i-au dat câştig de cauză, vedeta are acum la îndemână mai multe variante pentru a-şi recupera banii de la afaceristul cu care a fost căsătorită aproape cinci ani: fie îl somează încă o dată să achite datoria, fie îi blochează conturile, fie scoate la licitaţie bunurile acestuia. “Nu am nimic de comentat”, a fost reacţia seacă a lui Irinel Columbeanu, contactat de Libertatea.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.