Slujba a fost una emoţionantă, atât pentru proaspeţii însurăţei cât şi pentru fostul preşedinte Ion Iliescu şi a fost oficiată de ierarhi importanţi ai bisericii ortodoxe.

După biserică, petrecerea s-a mutat la un restaurant cunoscut din capitală. Acolo naşii, familia Frunzăverde, împreună cu mirii au întâmpinat cei 400 de invitaţi într-un decor de poveste cu câte un pahar de şampanie.
Ion Iliescu va participa la un eveniment asemănător şi la începutul lui noiembrie, căci europarlamentara PSD Corina Creţu, purtătoarea de cuvânt a fostului preşedinte Ion Iliescu, va spune „DA” în faţa ofiţerului stării civile.
(Sursă: Kanal D)
Citeşte şi: Fosta purtătoare de cuvânt a lui Ion Iliescu îşi uneşte destinul cu cel al unui afacerist: Corina Creţu face nuntă în noiembrie

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.