Vadim Tudor şi membrii partidului său protestează pentru că PRM Bucureşti va fi evacuat din sediu, pentru neplata chiriei, iar Traian Băsescu şi Emil Boc fac lista pentru europarlamentare. Cum era de aşteptat, cap de listă este Elena Băsescu.

În timp ce preşedintele Camerei Deputaţilor, Roberta Anastase, merge în audienţă la primarul „care este”, să se intereseze de ecosistemul din sectorul 5, în ţigănie aterizează un extraterestru. Impăratul Iulian, vrăjitoarea Maria Câmpina şi Madona fac diverse supoziţii despre identitatea intrusului şi despre scopul vizitei acestuia.

Cum se vor concretiza proiectele parlamentarilor „mondeni” şi ce mai pun aceştia la cale, aflaţi urmărind „Mondenii Show”, astăzi, de la ora 20.30, şi, în reluare, sâmbătă, 21 martie, de la ora 22.30, la Prima TV!

0-132991-a.jpg0-132992-b.jpg

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.