Raluca de la «Vremea» a primit un supercadou de Paşte: I-a adus iepuraşul un BMWRaluca de la «Vremea» a primit un supercadou de Paşte: I-a adus iepuraşul un BMWAndreea Bănică şi-a tras Smart

Andreea Bănică şi-a făcut singură un cadou de 14.000 €: un automobil Smart, model ecologic. În acest fel, solista împuşcă doi iepuri dintr-o singură lovitură: se descurcă de minune prin trafic şi protejează şi mediul înconjurător.

Huidu s-a ales cu un urecheat

Chiar dacă apare mai rar la “Cronica cârcotaşilor”, Şerban Huidu nu a fost uitat de fani. Aşa se face că unul dintre ei i-a făcut acestuia un cadou “de sezon”: un iepuraş. Urecheatul a fost vedeta “Cronicuţei”, difuzată aseară pe Prima TV, care va fi putea fi văzută în reluare chiar duminică, în prima zi de Paşte.

Vezi subiectele la matematică de la Bac 2026 și subiectele la istorie de la Bacalaureat!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.