Prezentatoarea Kanal D şi-a început emisiunea de miercuri cu o aluzie acidă la adresa lui Răzvan Simion, care s-ar fi despărţit de soţia lui şi s-ar fi lăsat cucerit de cântăreaţa Lidia Buble.
Fără să intre în detalii vis-a-vis de ultimele ştiri privindu-l pe colegul ei de breaslă, Teo a dat de înţeles că nu este de acord cu bărbaţii care îşi părăsesc soţiile pentru alte femei.
„Aş vrea să se ştie că de mâine voi începe o viaţă nouă, îmi voi face o schimbare de look. Dacă nimeni nu mă vorbeşte… Îmi doresc ca respectul ce mi se poartă să fie dublat de dragoste sinceră, şi pe o parte şi pe alta. Voi face schimbări majore de look, chiar şi de prezentator, pentru că m-am săturat de ăsta care umblă cu altele, de care vuiesc ziarele”, a spus prezentatoarea tv, în emisiunea ei.
Vestea potrivit căreia Răzvan Simion s-ar iubi cu solista Lidia Buble a fost dată miercuri (24 iunie), în presa centrală. Prezentatorul TV și soția lui Diana formau un cuplu de 15 ani. Cei doi sunt căsătoriți de 11 ani și au împreună doi copii, Ianca și Tudor.
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.