Înante de gala care i-a fost dedicată, eveniment care a avut loc luna trecută la Sala Palatului, Gabriel Cotabiță a bifat prima ieșire mondenă la show-ul Lizei Panait. Apoi a cântat în spectacol maraton în cinstea lui, a urcat din nou pe scenă, weekendul trecut, în două concerte ale Loredanei Groza, iar joi seara i-a fost alături lui Alexandru Ciucu, la un eveniment exclusivist. Elegant și cu o stare de bine, Gabriel Cotabiță a socializat cu invitații, exact ca în vremurile bune. O revedere emoționantă a fost cea cu Alina Sorescu, cei doi îmbrățișându-se și depănând amintiri minute bune. După ce a fost o lună în comă și după o recuperare ca la carte, îndrăgitul artist pare că s-a refăcut complet, vestea fiind una foarte bună atât pentru apropiați, cât și pentru publicul larg. La inițiativa lui Alexandru Ciucu, evenimentul a început cu un moment de reculegere în amintirea celor care și-a pierdut viața în Clubul Colectiv.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.