Agentul de presă al actriţei Sandra Bullock a declarat că aceasta nu a contactat niciun avocat specializat în divorţuri.

Ieri, site-ul TMZ.com a publicat o ştire potrivit căreia actriţa americană ar fi contactat mai mulţi avocaţi specializaţi în divorţuri. Acelaşi site a afirmat că Lance Spiegel, avocatul care s-a ocupat de divorţurile lui Michael Jackson, Charlie Sheen şi Heather Locklear, se afla în fruntea favoriţilor pentru a fi ales de Sandra Bullock.

TMZ a afirmat totodată că agentul de presă al lui Jesse James ar fi contactat la rândul său o serie de avocaţi, întrebându-i „dacă ar fi interesaţi să preia cazul”, dacă Sandra Bullock va cere divorţul.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.